Header Görsel Alanı
favoriler
0
Polo Pv 1809 c9 58 14 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : Pv 1809 c9 58 14
Polo Village
Stokta Yok
1350 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Polo Pv 1809 c9 58 14 Unisex Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü modelleri, yüz şekline göre farklılık göstermektedir. Geniş alına ve çıkık elmacık kemiklere sahipseniz kare gözlük; yüzün uzunluğu genişliğine oranla fazlaysa oval gözlük; yüzün üst kısmı genişse kalp gözlük ve orantılı yüz hatlarına sahipseniz yuvarlak gözlük seçebilirsiniz. Ancak bundan bağımsız olarak, kendi yüz tipinize uygun gözlük seçimlerinizde özgün tarzınızı da kullanabilirsiniz. Günümüzde yer alan güneş gözlüğü modelleri binlerce alternatife sahiptir. Bu alternatifler arasından Polo Village markası özgün tasarımlarıyla kendini belli etmektedir. Bu yazıda bahsedilen model de markanın en özel ve en özgün tasarımlarından biridir.

 

Şıklığın Ön Yüzü: Polo Pv 1809 c9 58 14 Unisex Güneş Gözlüğü

Güneş gözlükleri bilindiği üzere kadın, erkek ve çocuk olarak isimlendirilmektedir. Ancak günümüzde bulunan unisex gözlük modelleri bu kategorileri seçenek dışı bırakmaktadır. Çünkü unisex gözlükler hem kadın hem de erkekler için tasarlandığından dolayı keskin çizgilere sahip değildir. Yumuşak geçişlerin görüldüğü tasarımlarda sportif ve şıklık bir arada yer almaktadır.

Polo Pv 1809 c9 58 14 unisex güneş gözlüğü modeli de bu unisex ürünlerden biridir. Model görünüm itibariyle oldukça şık, kullanım itibariyle de oldukça rahattır. Damla formda bir güneş gözlüğü olan bu modelin cam rengi, açık yeşildir. Metal çerçeveden oluşan model, mineral cam özelliğine sahiptir. Damla forma sahip olan gözlükler hem erkek hem de kadında bambaşka bir hava yaratmaktadır. Gözlüğün ekartmanı 58mm’dir. Burun köprü ölçüsü ise 14mm’dir.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.