Header Görsel Alanı
favoriler
0
Linda Ashley Bahama Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : Bahama
Linda
Stokta Yok
779.50 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Linda Ashley Bahama Unisex Güneş Gözlüğü

Gözlük modasının duayen markalarından olan Linda Ashley, son aylarda yeni koleksiyon ürünlerini de kullanıcılar ile buluşturuyor. Kadın ve erkek güneş gözlüğü kategorisinde geçmiş yıllarda zirveye çıkan marka, şimdilerde unisex güneş gözlükleriyle herkesi kendisine hayran bırakıyor. Ünlü marka, kaliteden ödün verilmeyen modellerini, usta tasarım çizgileriyle birleştirdiği için milyonlarca kişiye ulaşabiliyor. Özellikle Linda Ashley Bahama unisex güneş gözlüğü modeli, global anlamda adeta satış rekorları kırmayı başardı.

 

Beyazın Asaletini Linda Ashley Bahama Unisex Güneş Gözlüğü ile Yansıtın

Son zamanların en sevilen güneş gözlüğü modelleri arasında gösterilen Bahama, dünyanın her yerinde aksesuar severler tarafından ilgi görüyor. Kaliteli malzemelerin bir araya getirilmesiyle üretilen model, uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır. Gözlüğün cam rengi mor, çerçeve rengi ise siyahtır. Bunların yanı sıra modelin en dikkat çeken özelliklerinden biri ise çerçevenin üst kısmında bir köprü kısmının yer alması. Bu kısım, gözlüğün beyaz ahengini bozmadan harika bir detay olarak göze çarpıyor. Ayrıca ürünün beyaz sap kısımları ise sadelikten hoşlanan kişileri adeta mest ediyor.

Bunların yanı sıra ergonomi açısından da ürünün harika bir seçenek olacağını söylemek gerekiyor. Öyle ki modelin sap ölçüsünün 140mm olarak belirlendiği göze çarpıyor. Ayrıca gözlüğün ekartmanı için de 51mm’lik bir uzunluk düşünülmüş. Bununla birlikte ergonomiyi sağlayan asıl nokta köprü kısmı da 17mm’de tutulmuş ve bu sayede Bahama modeli, gideceğiniz her yerde kolayca kullanabileceğiniz bir aksesuar olmayı başarıyor.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.