Header Görsel Alanı
favoriler
0
Polo Pv 1808 C17 55 14 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : Pv 1808 C17 55 14
Polo Village
Stokta Yok
1350 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Polo Pv 1808 C17 55 14 Unisex Güneş Gözlüğü

Bir güneş gözlüğünden çok daha fazlasını arıyorsanız, Polo Village güneş gözlüğü markasını tercih edebilirsiniz. Markanın geniş bir gözlük koleksiyonu bulunmaktadır. Bu gözlük koleksiyonu içinden, kendinize uygun tasarım ve modele sahip olabilirsiniz. Üstelik kaliteli cam ve çerçeve detaylarıyla, günlük kullanım ya da şık davetlerde de tercih edebileceğiniz modelleri bir arada sunmaktadır. Bu model de klas bir görünüm yakalamanıza fırsat sağlamaktadır. Damla formundaki gözlük yapısıyla, unisex bir ürün olan model hem erkekler hem de kadınlar tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

 

Asaletin Başrol Oyuncusu Polo Pv 1808 C17 55 14 Unisex Güneş Gözlüğü

Tercih ettiğimiz güneş gözlüğünün sağlam yapılı olmasını, darbelere karşı dayanıklı camlardan oluşmasını tercih ederiz. Kaliteli ve uzun ömürlü gözlük seçimlerimiz bu noktada oldukça önemlidir. Bu sebeple taklit ürünlerden kaçınmamız gerekir. Yıllara meydan okuyan tasarımlarıyla, güzide bir marka olan Polo Village, yüksek kaliteli ürünleriyle alıcıların huzuruna sunulmaktadır. Bu modellerden biri de Polo Pv 1808 C17 55 14 unisex güneş gözlüğü modelidir. Unisex bir ürün olduğundan dolayı, erkek ve kadına hitap eden detaylara sahiptir.

Gözlüğün ekartman numarası 55, sap uzunluğu 145 mm’dir. Köprü ölçüsü ise 14 mm’dir. Çerçeve rengi siyah metal, cam rengi yeşildir. Cam özelliği açısından mineral cam, anti-reflekte ve degrade cam kullanılmıştır. Degrade yeşil cam yapısıyla dikkat çeken bu gözlük, damla formunda tasarlanmıştır.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.