Header Görsel Alanı
favoriler
0
Polo Pv 1880 C4 55 17 Unisex Güneş GÖzlüğü
Stok Kodu : Pv 1880 C4 55 17
Polo Village
Stokta Yok
850 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Polo Pv 1880 C4 55 17 Unisex Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü seçimlerimizde, tasarım kadar bir önemli detay da koruma özellikleridir. Seçtiğimiz gözlüğün yüksek korumaya sahip olması, göz hassasiyetimiz için oldukça önemlidir. Şayet güneşin zararlı ışınlarına maruz kalırsak, görme kaybına kadar ilerleyen göz sorunları yaşayabiliriz. Bu sebeple de güvenilir markalar üzerinden hareket etmeli, kaliteli gözlük tercihlerinden ilerlemeliyiz.

Polo Village markası kendin gözlük sektöründe kanıtlamış bir markadır. Markanın tüm ürünleri UV-400 özelliğine sahip, yüksek kaliteli ürünler üretmektedir. Polo Pv 1880 C4 55 17 unisex güneş gözlüğü modeli de tercih edebileceğiniz modellerden biridir. Ürün, unisex bir ürün olduğundan dolayı hem erkekler hem de kadınlar tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

 

Yeşil-Siyah Uyumu ile Polo Pv 1880 C4 55 17 Unisex Güneş Gözlüğü

Günümüzde güneş gözlükleri artık koruyucu görevin yanı sıra tasarımlarıyla ön plana çıkmaktadır. Tasarımlar kombin seçimlerimize göre de şekillenmektedir. Bu sebeple hangi ürünün, nasıl duracağı konusunda görünüm olarak kafamızda şekillenir. Tercih ettiğimiz güneş gözlüğünün, uzun ömürlü ve sağlam yapıya sahip olması çok önemlidir. Markanın bu modeli de uzun ömürlü yapısıyla, kendinden söz ettirmektedir.

Damla çerçeve formuna sahip olan gözlüğün çerçeve materyali, kemik- metaldir. Siyah çerçeve rengiyle ön plana çıkan gözlüğün cam tipi ise yeşil renkte ve polarizedir. Gözlüğün ekartmanı 53mm’dir. Sap uzunluğu 140mm, burun köprü ölçüsü ise 20mm’dir. Her mevsim kullanabileceğiniz, sportif bir yapıya sahip olan gözlük unisex bir model olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.