Header Görsel Alanı
favoriler
0
Maybach The Opus 1 G-AB-Z36 54 18 145 Unisex Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : Maybach The Opus 1 G-AB-Z36 54 18 145
Maybach
Stokta Yok
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 45mm 54mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 18mm
  Genişlik

Maybach The Opus 1 G-AB-Z36 54 18 145 Unisex Güneş Gözlüğü

Marka, Maybach The Opus 1 G-AB-Z36 54 18 145 unisex güneş gözlüğü ile sizi etkileyici bir göz alıcılığa davet eder. Model, ilk bakışta dikkatinizi çekecek muhteşem bir tasarıma sahiptir. Siyah ve renkli gold detaylara sahip çerçevesinin ve saplarının zarif deseni, her detayın özenle düşünüldüğünü gösterir. Bu gözlük, lüksün ve zarafetin simgesi olarak tasarlanmıştır.

 

Maybach The Opus 1 G-AB-Z36 54 18 145 Unisex Güneş Gözlüğü ile Gözlük Modasına Yeni Bir Boyut

Model, dayanıklılık ve konfor için özel olarak seçilmiş materyallerden üretilmiştir. Cam lensler, gözlerinizi güneşin zararlı UV ışınlarından korurken, mükemmel netlik sunar. Bu güneş gözlüğü, unisex tasarımı sayesinde hem kadınlar hem de erkekler için uygundur. Gözlüğün kare biçimindeki lens formu, orta kalınlıktaki siyah çerçeve ile uyum sağlar. Saplardaki, gold detay ile yapılan ince işçilik ise, oldukça zariftir.

 

Model, 54mm cam genişliği ile oldukça etkileyici bir görüntü sunar. Cam yüksekliği ise 44 milimetredir. Gözlüğün toplam genişliği 145mm’dir. Gözlüğün sap uzunluğu 140 milimetredir. Bu uzun saplar, gözlüğün rahatça yerinde kalmasını ve uzun süreli giyim konforunu garanti eder. Aynı zamanda sapların tasarımı da Maybach'ın lüks estetiğini yansıtır. Gözlüğün köprü genişliği 18mm’dir.  Gözlük, teknik özellikleriyle sadece şıklık ve lüksün ötesine geçmekle kalmaz, aynı zamanda kullanım konforunu da ön planda tutar.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.