Header Görsel Alanı
favoriler
0
Versace 3316 GB1 53 Kadın Optik Gözlüğü
Stok Kodu : Versace 3316 GB1 5
Versace
Stokta Yok
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Versace 3316 GB1 53 Kadın Optik Gözlük

Optik gözlük, şıklığı, zarafeti ve lüksü bir araya getiren bir tasarıma sahiptir. Gözlük, hafif ve dayanıklı bir asetat çerçeve ile gelir. İnce altın bir işleme ile sap bölümünde markanın ünlü logosunu barındıran model, zarif görünümü ile dikkat çeker. Çerçevenin dikdörtgen ve CatEye karışımı bir tasarımı vardır. Siyah renkli çerçeve, klasik ve uyumlu bir seçenektir ve markanın lüks dokunuşuyla fark yaratır. Lenslerin standart boyutları vardır ve kişisel reçetenize uyacak şekilde yerleştirilebilirler.

 

Optik Gözlük Modasının Lideri Versace 3316 GB1 53 Kadın Optik Gözlük

Model, şık ve zarif bir tasarıma sahiptir bu gözlük, siyah renkli çerçevesi ve plastik sapları ile hem dayanıklı hem de konforludur. Gözlüğün camları, UV ışınlarına karşı koruma sağlayan polikarbonat malzemeden yapılmıştır. Gözlük, farklı yüz şekillerine uyum sağlayabilen bir modeldir.

 

Genişliği ve sap uzunluğu 140mm olan model, yüzünüzle tam uyumlu bir ölçü sunar. Bu ebatlar, gözlüğün yüzünüzde sabit bir duruş kazanmasını sağlar. Yüz hatlarınızla uyumlu bir görüntü veren 17mm burun köprü genişliği, gözlüğün konforunu öne çıkaran detaylardan biridir. Yansımaları azaltarak göz sağlığınızı koruyan camların yüksekliği 38mm ve genişliği 53mm’dir.  Gözlüğün ağırlığı ise sadece 25 gramdır. Bu da gözlüğün hafif ve rahat olduğunu gösterir. Versace markasının kalitesini ve prestijini yansıtan bir model olan Versace 3316 GB1 53 kadın optik gözlük hem günlük hem de özel kullanımlar için idealdir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.