Header Görsel Alanı
favoriler
0
Valentino 3050 5001 54 Kadın Optik Gözlüğü
Stok Kodu : 3050 5001 54
Valentino
Stokta Yok
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Valentino 3050 5001 54 Kadın Optik Gözlüğü

Optik gözlükler, miyop veya hipermetrop gibi görme bozukluklarında, uzağı ya da yakını görmemizi sağlar. Uzman bir göz doktoru tarafından, size yazılan reçeteyle birlikte, gözlük numaralarınız hakkında bilgilendirilirsiniz. Bu gözlük camları, numaralandırılabilir ve aynı zamanda buna uygun bir çerçeve tasarımı ile ön plana çıkar. Valentino markası, sadece güneş gözlüğü değil, optik gözlükte de standartların dışına çıkmayı başaran bir markadır. Klasik optik gözlük stillerini reddeden markanın, optik gözlük koleksiyonu her geçen gün büyümektedir. Valentino 3050 5001 54 kadın optik gözlüğü modeli de şık tasarımıyla dikkat çekmektedir.

 

Göz Sağlığınız İçin: Valentino 3050 5001 54 Kadın Optik Gözlüğü

Görme bozukluklarına bağlı olarak reçete edilen optik, yani numaralı gözlükleri, Valentino markasının tasarımlarıyla süsleyebilirsiniz. İnce detaylarla kendini belli eden markanın modelleri, sıkıcılıktan oldukça uzak, şık bir tasarım görünümünü bünyesinde taşır.

Modelin lens genişliği 54mm, sap uzunluğu 140mm’dir. Köprü ölçüsü ise 17mm olarak belirlenmiştir. Gözlüğün çerçeveleri CatEye modeli ile oldukça dikkat çeker. Modelin çerçeve malzemesi asetat ve metaldir. Siyah çerçeve rengi ve gümüş metal ile detaylandırılmış gözlük sapına sahip olan model, şıklık yarışında sizi temsil edecek bir modeldir. Göz sağlığınızı destekleyecek olan bu model, tasarım konusunda, sadelikten ve alışılagelmiş modellerden sıkılanlar için oldukça farklı bir alternatif olarak ön plana çıkar.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.