Header Görsel Alanı
favoriler
0
Vogue 5276 2736 53 Kadın Optik Gözlüğü
Stok Kodu : 5276 2736 53
Vogue
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Vogue 5276 2736 53 Kadın Optik Gözlüğü

Göz kusurlarını minimize ederek azaltmayı veya tamamen ortadan kaldırmayı hedefleyen optik gözlükler, Vogue ile sergileniyor. Vogue, hangi kategoride olursa olsun modaya uygun, güncel trendlerin birleşiminden elde edilmiş, çarpıcı renkler kullanılan gözlük tasarımlarından vazgeçmiyor. Optik gözlük kategorisinde de başarılı işlerle göze çarpan Vogue gün içerisinde her daim kullanılan bu gözlükleri daha enerjik formlara dönüştürüyor.

Genç ve dinamik duran modellerden Vogue 5276 2736 53 kadın optik gözlüğü, kadınların gözlük seçimlerinde sıklıkla yöneldikleri tasarımlardan biri. Tasarımlarında her zaman güncelliği ön planda tutan marka, bu yönüyle de insanları tatmin etmeyi başarıyor.

 

Genç ve Dinamik Bir Görünüm İçin Vogue 5276 2736 53 Kadın Optik Gözlüğü

Cat Eye çerçevesiyle, sevimliliği ve kadınsılığı bir arada sunan Vogue optik gözlük modeli, çerçeve rengiyle de dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor. Bej ve beyaz geçişli degrade rengin yer verildiği çerçeve, daha ilk bakışta etkileyiciliğini hissettiriyor. Saplarda yer verilen gold rengi, güneş altında ışıldayarak girdiği ortamlarda kendini belli ediyor. Oldukça hafif bir malzeme olması sebebiyle, Vogue’un optik gözlük üretiminde kullandığı propiyonat malzemesi, burada da hayat bulmuş.

53mm ekartman ve 140mm genişliğe sahip gözlük, yüz ölçüleri için yeterli olup, suratı daha çekici bir hale getiriyor. 17mm burun köprü uzunluğuyla acısız ve rahat kullanım için birebir olan bu model, göz sağlığınızı korumak üzere tasarlandı.

 

 

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.