Header Görsel Alanı
favoriler
0
Vogue VG 2714 2278 52-16 Kadın Optik Gözlüğü
Stok Kodu : VG 2714 2278 52-16
Vogue
Stokta Yok
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Vogue VG 2714 2278 52-16 Kadın Optik Gözlüğü

İmaj tazelemek isteyen moda tutkunlarının uğrak noktalarından biri haline gelen Vogue, her sezon birbirinden değerli koleksiyonlarıyla anılıyor. Markanın, üstün teknolojilerle bir araya getirdiği camlarıyla ön plana çıkan güneş gözlükleri haricinde optik gözlük modelleri de fazlasıyla beğenilerek, günlük yaşantıda kullanılıyor.

Optik gözlükler, kişiden kişiye değişebilen camlara ve tarzlara sahip oluyorlar. Gün boyu kullanılması gereken bu gözlük türünde, insanların aradığı başlıca özellikler; günlük kıyafetlere uyum sağlaması, sıkıcı tasarımlardan uzak olması ve konforlu bir deneyim yaşatması oluyor. Vogue’un kadınlar tarafından sevilerek kullanılan modellerinden Vogue VG 2714 2278 52-16 kadın optik gözlüğü, bu tip bir arayışta olanların isteklerine çözüm sunar cinsten nitelikler barındırıyor.

 

Günlük Kullanıma Uygun: Vogue VG 2714 2278 52-16 Kadın Optik Gözlüğü

Gözlerde meydana gelen, çeşitli türlerdeki, görme bozukluklarının tedavi sürecinde kullanılan optik gözlükler, bu gibi problemler yaşayanların mutlaka kullanması gereken ürünlerden biridir. Bu gözlükler gün boyu kullanılacağından, seçiminin uzun vadede kullanımı hesap edilerek yapılması daha doğru bir tercih olacaktır.

Optik gözlükleri geniş bir yelpazede ele alan Vogue, her tarza yönelik modeller üretir. Bu sayede hitap ettiği kesimi günden güne büyütmeyi başaran marka, dünya genelinde birçok ülkede kullanılıyor. Kadın optik gözlük modellerinden en tercih edilenlerinden biri de Vogue VG 2714 2278 52-16. Mavi tonlarının baskın olduğu gözlükte 122mm genişlik, 140mm sap uzunluğu ve 16mm köprü ölçüsüne yer verilmiş. Hafifliği ile günlük kullanımlarda fazlasıyla işlevsel olabilecek bu ürünün, optik gözlük seçimlerinde değerlendirmeye değer niteliklere sahip olduğu görülüyor.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.