Header Görsel Alanı
favoriler
0
Valentino 3050 5002 52-16 Kadın Optik Gözlüğü
Stok Kodu : 3050 5002 52-16
Valentino
Stokta Yok
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Valentino 3050 5002 52-16 Kadın Optik Gözlüğü

Optik gözlükler, göz hastalıklarımızı tedavi etme ve görüşü iyileştirme görevini görür. Optik gözlüklerin, yani numaralı gözlüklerin, camları göz rahatsızlığımıza göre numaralandırılmaktadır. Bu numaralar, bir göz doktoruna gidip, muayene olma sonucunda belirlenmektedir.

Optik gözlük modelleri, geniş bir koleksiyona sahiptir. Özellikle, Valentino markası optik gözlük modelleri konusunda zirveyi zorlayan tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Valentino markasının bu optik gözlük modelinde de farklı bir görünüm yakalayabilir, alışılagelmiş optik modellerinin dışına çıkabilirsiniz. Optik gözlükler kullanırken de tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

 

Leopar Yeni Moda: Valentino 3050 5002 52-16 Kadın Optik Gözlüğü

Gözlük seçimlerimizde dikkat etmemiz gereken koruyuculuk, dayanıklılık ve kalitedir. Kalite gözlük üzerinde belirleyici bir etkiye sahiptir. Çünkü kalite, beraberinde yüksek teknolojiyle üretilmiş gözlükleri de getirmektedir. Valentino gözlükleri de birinci sınıf gözlük modelleri ve çerçeve tasarımlarıyla, adından söz ettiren bir markadır.

Valentino 3050 5002 52-16 kadın optik gözlüğü modelinde, markanın sunduğu ince detayları yakalayabilirsiniz. Öncelikli olarak, markanın bu modeli, kare gözlük çerçevesiyle dikkat çekmektedir. Çerçeve, leopar desenli ve kahverengidir. Saplar, gri metal materyalden olup, sap uçları silikon siyah uçlara sahiptir. Gözlüğün genel genişliği 136mm, sap uzunluğu 140mm olan modelin köprü ölçüsü 16mm olarak belirlenmiştir. Çerçeve rengi havana, çerçeve malzemesi metal ve asetattır. Lens ölçülerinde ise yükseklik 45mm, genişlik ise 52mm olan modelin, sap bölgesinde yer alan küçük detaylar, tarzınızı yansıtmanıza fırsat sağlamaktadır. Model, her mevsim rahatlıkla kullanılabilecek ve kombinlerinizin vazgeçilmez aksesuarı olmaya aday bir modeldir. 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.