Header Görsel Alanı
favoriler
0
Versace 3293 GB1 55 Kadın Optik Gözlük
Stok Kodu : Versace 3293 GB1 55
Versace
Stokta Yok
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Versace 3293 GB1 55 Kadın Optik Gözlük

Gözlük kullanımı, sadece görme yetisinin düzeltilmesine yardımcı olmakla kalmaz; aynı zamanda, stil ve kişisel ifade için önemli bir aksesuardır. Bu noktada, şık detayları ile öne çıkan ve Versace'nin ünlü İtalyan lüks tasarım evi tarafından üretilen bu optik gözlük, zarif tasarımı ve yüksek kalitesiyle sizi büyüleyecektir. Versace markası, lüks, zarafet ve benzersiz tasarımları ile tanınır. Gözlük, bu değerleri en iyi şekilde yansıtan ürünlerden biridir. Şık siyah çerçevesi ve altın detayları, gözlüğü göz alıcı bir aksesuar haline getirir. Her iki çerçeve kolu üzerinde de gold materyale işlenmiş Versace logosu bulunur.

 

Versace 3293 GB1 55 Kadın Optik Gözlük ile Lüks Tasarımın İnce Detayları

Yüksek kaliteli optik lensleri ile üretilen Versace 3293 GB1 55 kadın optik gözlük, bu lensler ile net ve keskin görüntüler sunmanın yanı sıra rahat bir kullanım sağlar. Gözlük camları, kişisel reçetenize göre uyarlanabilir. Böylece mükemmel görüş sağlar ve gözlerinizi korur. Sadece şık değil; aynı zamanda, rahat ve dayanıklı olan bu optik gözlük, günlük kullanım için mükemmeldir. İnce, siyah, CatEye görünümlü çerçevesi ve sapları hafiflik ve rahatlık sunarken, dayanıklı malzemeleri uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

 

Şık tasarımı ile öne çıkan modelin zarif camlarının yüksekliği 40mm ve genişliği 55mm’dir. 140mm genişlikteki gözlük, sade çerçevesi ile dikkat çeker. Markanın logosunun altın kaplama detaylar ile işlendiği gözlük sapları 140mm’dir. Konforlu bir kullanım sağlayan burun köprüsü 18mm ölçüsünde olan gözlük hem kaliteli hem de şık bir gözlük arayan kadınlar için ideal bir seçimdir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.