Header Görsel Alanı
favoriler
0
Polo Village PV 1807 C1 62-14 Polarized Erkek Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : PV 1807 C1 62-14
Polo Village
Stokta Yok
1350 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Polo Village PV 1807 C1 62-14 Polarized Erkek Güneş Gözlüğü

Gözlük seçimlerimizi belirleyen etkenlerin başında tasarımlarda öncelikli hale gelmektedir. Tamamlayıcı bir aksesuar olarak da kullandığımız güneş gözlükleri yaşamamızın vazgeçilmez materyallerinden biri haline dönüşmüştür. Erkek güneş gözlükleri de son yıllardaki kreasyonunu en az kadın ve unisex modeller kadar genişletmiştir. Erkek güneş gözlükleri kadın güneş gözlüklerinden farklı ölçülere sahiptir. Bu sebeple de gözlük tasarımları çeşitlenebilmektedir. Polo Village PV 1807 C1 62-14 Polarized erkek güneş gözlüğü modeli de şık bir erkek gözlüğü olarak ön plana çıkmaktadır. Model hem sportif bir görünüm sunmakta hem de şıklığı yakalamanıza fırsat tanımaktadır.

 

Zamansız Tasarımın Adresi: Polo Village PV 1807 C1 62-14 Polarized Erkek Güneş Gözlüğü

Polo Village, organik, kırılmaz ve ergonomik özellikleri bir arada sunan tek markadır. Markanın tasarım yönünden farklı modelleri bulunmaktadır. Bu tasarımlarını olduğu kadar, sağlamlıklarını da ön plana çıkarmaktadır. Dayanıklılık bir güneş gözlüğü için oldukça önemli bir ayrıntıdır. Tercih ettiğimiz gözlüğün uzun ömürlü olması ve sağlam yapıda olması bu noktada önemlidir.

Markanın bu modeli de hem dayanıklı yapısı hem de stil yansımalarıyla adından söz ettirmeyi başarıyor. Modelin çerçeve tipi altın renkli, cam rengi yeşil, modeli ise damla gözlük formundadır. Markanın ekartman numarası 62’dir. Erkek güneş gözlüğü için vazgeçilemeyecek bir stil sunmayı başaran bir model olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.