Header Görsel Alanı
favoriler
0
Hermod Paris 2021 C2 43 24 Erkek Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 2021 C2 43 24
Hermod
Stokta Var
2199 TL
1,759.20 TL
%20 İndirim
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 135mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 40mm 43mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 24mm
  Genişlik

Hermod Paris 2021 C2 43 24 Erkek Güneş Gözlüğü

Gözlüklerimiz sadece koruma amaçlı işlevinden ziyade, tarzımızı tamamlayan bir görünüm elde etmemize de yardımcı olur. Bu sebeple, farklı modellerde, sıra dışı tasarımlarda üretilir. Bu geniş koleksiyon arasında uygun modeli bulmak ve tarzımızı yansıtmak için en doğru alternatiflere yöneliriz.

Hermod Paris 2021 C2 43 24 erkek güneş gözlüğü modeli de tarzımıza şıklık katacak, bir yandan geleceğe yön veren detayları, bir yandan da geçmişten gelen izlerle sıra dışı bir hava yakalamanıza olanak tanıyacaktır. Gözlük modeli, erkeklerin tercih edebileceği tarzda bir model olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Kendi Tarzınızı Hermod Paris 2021 C2 43 24 Erkek Güneş Gözlüğü Modeliyle Yaratın!

Gözlük seçimlerimizde gözlüğün UV korumaya sahip olup olmadığı, dayanıklılığı ve hafifliği çoğu zaman belirleyicidir. Dayanıklı bir yapıya sahip olmayan, kısa ömürlü ürünleri bu sebeple tercih etmek istemeyiz. UV koruma özelliği ise bir gözlükte olmazsa olmaz detaydır. Gözlerimiz bizim için hayati organlarımızdan biridir; onu riske atmak istemeyiz. Bu sebeple de Hermod markası güneş gözlükleri tam korumayı sağlamaları açısından ön plana çıkmaktadır.

Hermod markasının bu modeli de UV-400 koruma özelliğine sahiptir. Modelin çerçeve materyali kemik olup, siyah-kırmızı ve turuncu renklerini bünyesinde barındırır. Oval bir çerçeve formundadır. Gözlüğün cam rengi ise mavidir. Modelin gözlük genişliği 135mm, sap uzunluğu 145mm’dir. Gözlük çerçevesinin yüksekliği 40mm olup, genişliği 43mm’dir. Köprü ölçüsü ise 24mm’dir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.