Header Görsel Alanı
favoriler
0
Polo Ralhp Lauren 4071 528487 55 19 Erkek Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 4071 528487 55 19
Polo Ralph Lauren
Stokta Yok
1,460.50 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Polo Ralhp Lauren 4071 528487 55 19 Erkek Güneş Gözlüğü

Ralph Rueben Lifshitz tarafından, 1967 yılında, Amerika'da kurulan marka, günümüzde tekstilden güneş gözlüklerine kadar geniş bir yelpazede ürün tasarımı yapmaya ve pek çok kişinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Markanın geniş bir gözlük koleksiyonu vardır. Kadın, erkek ya da çocuk gözlük modelleri farklı tasarımlarla alıcılarıyla buluşmaya devam ediyor. Polo Ralhp Lauren 4071 528487 55 19 erkek güneş gözlüğü modeli de erkek gözlüklerindeki şıklık ve tasarımı bir arada sunan modellerden biridir. Gözlüğün en önemli özelliği dayanıklı ve şık bir yapıya sahip olmasıdır.

 

Şıklığın Adresi Polo Ralhp Lauren 4071 528487 55 19 Erkek Güneş Gözlüğü

Erkek yüz tipine uygun olarak üretilen gözlükler, erkek güneş gözlüğü başlığı altında satışa sunulur. Erkeklerin keskin yüz tiplerinden referans alınarak modeller oluşturulur. Marka bu konuda yaratıcılığının meyvelerini alır. Hem dayanıklılık hem sağlamlık hem de şıklık konusunda ödün vermeden yoluna devam eder.

Markanın bu modelindeki cam malzemesi, organiktir. Organik camlar diğer camlara kıyasla daha az buhar tutmakta ve daha çok UV koruması sağlamaktadırlar. Çerçevesi siyah kemik çerçeveden oluşmaktadır. Gözlüğün cam rengi ise mavidir. Sap kısımlarında marka adı yer alır. Ekartman 55-19mm, sap uzunluğu ise 140mm’dir. Daha sportif modellere yönelenleri için bu model tam olarak aradığınızı karşılayacak bir modeldir. Garanti süresi 2 yıl olan modelin sizin için sunduğu özellikler, tarz bir görünümü de beraberinde getirmektedir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.