Header Görsel Alanı
favoriler
0
POLİCE SPL 154N COU28 53 20 Erkek Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : SPL 154N COU28 53 20
Police
Stokta Yok
856.40 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Police SPL 154N COU28 53 20 Erkek Güneş Gözlüğü

Türkiye’de gözlük modasının en sevilen markalarından olan Police, yeni nesil tasarım modelleriyle adından sıklıkla söz ettiriyor. Kaliteli modelleri uygun fiyatlarla sunan marka, tasarım konusunda da kaliteden taviz vermiyor. UV-400 koruma sistemlerini de her geçen gün geliştiren marka, en özel modelleri piyasaya sunuyor. Bu noktada markanın en uygun ve kaliteli modelleri arasında Police SPL 154N COU28 53 20 erkek güneş gözlüğü gösteriliyor.

 

En Sofistike Detayları ve Kaliteli Malzeme Yapısıyla Police SPL 154N COU28 53 20 Erkek Güneş Gözlüğü

Türkiye’de uygun fiyatlandırmasıyla en çok satanlar arasına giren Police SPL 154N, avantajlı unsurlarıyla dikkat çekiyor. Çerçeve ve sap kısmındaki kaliteli malzemelerle uzun süreli kullanım avantajı sağlayan model, en özel cam yapısıyla çizilmelere ve kırılmalara karşı da dayanıklıdır. Bu durum, markanın ürün için verdiği garanti süresini de oldukça uzatabilmektedir.

Modelde yer alan UV-400 filtre sistemi de gözlerinizin güneş ışınlarından korunabilmesini sağlar. Kaliteli malzemelerinin yanı sıra modeldeki tasarım da herkes tarafından beğenilmektedir. Modeldeki sap kısmı ince bir şerit gibi tutulurken çerçeve kısmı da siyah ve zarif şekilde tasarlanmıştır.  Köprü bölümü de rakiplerine oranla çok daha tasarımsal olarak eklenmiştir. Gözlük ebatları ise ergonomiye en uygun şekilde tasarlanmıştır. Modelde 142mm’lik çerçeve uzunluğu, 53mm ekartman oranı ve 20mm’lik bir köprü genişliği yer alır.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.