Header Görsel Alanı
favoriler
0
Police 161 J24B 53 19 Erkek Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 161 J24B 53 19
Police
Stokta Yok
1,304.50 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Police 161 J24B 53 19 Erkek Güneş Gözlüğü

Dünyanın en çok satan gözlüklerine imza atmayı başaran Police markası, yeni katalog modelleriyle de herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Modelin satış rekorları kırmasındaki en önemli nedenlerden biri, malzeme kalitesi ve sofistike tasarım detaylarıdır. Ürünlerde her zaman uzun ömürlü bir kullanım sağlayacak malzeme yapısı tercih edilirken tasarımlar için en duayen modacılarla çalışılmaktadır. Bu sayede ortaya harika modeller çıkabilmektedir. Markanın tüm avantajlarını bir arada tutan modellerden biri de Police 161 J24B 53 19 erkek güneş gözlüğü olarak biliniyor.

 

Renkli Tasarımıyla Her Zevke Uygun Police 161 J24B 53 19 Erkek Güneş Gözlüğü

Yaz aylarının en sevilen aksesuarlarından olan Police 161 J24B, farklı unsurlarıyla ön plana çıkıyor. Modelde yer alan sap ve çerçeve kısmı, kaliteli olduğundan modelin uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanılması sağlanıyor. Ayrıca ürünün köprü kısmının üzerindeki şerit bölümü hem ergonomiyi hem de şıklığı sunmaktadır. Bununla birlikte camlarda yer alan mor ve mavi tonlarındaki açık renkli form, tasarım harikası olarak görülüyor. Bu camlardaki yeni nesil UV-400 filtresi ise gözleri güneşin zararlı ışınlarından korurken göz yorgunluğunu da yok ediyor.  Gözlüğün sap uçlarındaki mavi silikon ise, oldukça dikkat çekiyor.

Modelin ergonomi kısmı da zekice düşünülerek ayarlanmıştır. Modeldeki çerçeve uzunluğu için tam 142mm’lik bir uzunluk belirlenmiş. Tasarımcılar, ekartman bölümüne 53mm ayırırken köprü kısmına ise 19mm’lik bir genişlik ayırmışlardır. Bu sayede her yüz şekline uygun olan model, sorunsuzca kullanılabilmektedir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.