Header Görsel Alanı
favoriler
0
Emporio Armani E.A. 3122 5571 51-20 Kadın Optik Gözlük
Stok Kodu : E.A. 3122 5571 51-20
Emporio Armani
Stokta Yok
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Emporio Armani E.A. 3122 5571 51-20 Kadın Optik Gözlük

Bu optik gözlük hem tarzınızı tamamlar hem de net görüş sağlar. Modern tasarımı ve özel detayları ile dikkat çeken bu gözlük, günlük kullanım için ideal bir seçenektir. Herhangi bir görme problemi yaşayanlar için şık bir çözüm sunar. Moda dünyasının önde gelen isimlerinden biri olan markanın bu tasarımı, tarz ve netlik arayan kadınlar için mükemmel bir tercihtir. Gözlük, Emporio Armani' nin imzasını taşıyan modern ve zarif bir tasarıma sahiptir. İki renkli çerçevesi ve zarif detayları, tarzınıza sofistike bir dokunuş katar.

 

Stil ve Netliğin Buluşma Noktası Emporio Armani E.A. 3122 5571 51-20 Kadın Optik Gözlük

Gözlüğün optik camları, net ve keskin bir görüş sunar. Gözlük camlarının doğru numarada olması, göz yorgunluğunu azaltır ve günlük kullanıma uygundur. Modelin çerçevesi siyah ve kahverengi tonlarında iki renkli olarak tasarlanmıştır. Özellikle kadınlar için tasarlanmış olan Emporio Armani E.A. 3122 5571 51-20 optik gözlük, kadınların tarzına ve tercihlerine uyum sağlar.

 

140 mm genişlikteki gözlüğün, çerçevesinin üst bölümü siyah renkli ve alt bölümü açık kahve tonlarında olan bir tasarım sahiptir. Yüzünüze tam uygun olan optik camların yüksekliği 38 mm ve genişliği 51 mm ölçüsü ile dikkat çeken model, 20 mm burun köprüsü ile öne çıkar. Sap bölümü, üzerinde markanın logosunu barındırır. Gözlüğün saplarının uzunluğu 140 mm’ dir. Tarz ve netlik arayan kadınlar için modern tasarımı ve özel detayları ile hem günlük kullanım hem de özel anlar için gözlük, mükemmel bir aksesuardır.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.