Header Görsel Alanı
favoriler
0
Burberry BURB 2178 3487 53-17 Kadın Optik Gözlük
Stok Kodu : BURB 2178 3487 53-17
Burberry
Stokta Yok
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Burberry BURB 2178 3487 53-17 Kadın Optik Gözlük

Optik gözlükler, görme problemi yaşayan insanlar için üretilen gözlüklerdir. Bu gözlükler, görme sorunlarının ilerlemesini durdurmalı ve gözleri iyileştirmelidir. Bu nedenle, göz sorunu yaşayan kişilerin, kaliteli optik gözlükler takmaları önerilir. Bu noktada, Burberry markası, kullanıcıların imdadına yetişir. Ürettiği optik gözlüklerle, kullanıcılarına kaliteli görme deneyimi yaşatmaya amaçlayan markanın, birçok farklı çerçeve yapısına sahip optik gözlük modeli bulunmaktadır.

 

Optik Seçeneklerin En Özeli: Burberry BURB 2178 3487 53-17 Kadın Optik Gözlük

Burberry BURB 2178 3487 53-17 kadın optik gözlük modelini satın aldıktan sonra kendi göz numaranızla uyumlu camla değiştirebilirsiniz. Kahverengi, sarı ve turuncu gibi renklerin birleşiminden oluşan tasarıma sahip bu optik gözlük, dikdörtgen cam formuna sahiptir.

 

24 aylık Türkiye distribütörü garantisi vardır. Ayrıca camların Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Kitap okurken, bilgisayar ve telefon ekranına bakarken bu gözlük sayesinde kendinizi son derece konforlu hissedeceksiniz. Rahat bir şıklık oluşturmak için siz de dilediğiniz zaman bu optik gözlük modelini inceleyip satın alabilirsiniz. Fakat optik gözlük modellerinin çevrim içi satışı tamamen yasaktır, o nedenle mağazayı ziyaret ederek alışveriş yapabilirsiniz. Böylelikle gözlüğü deneyerek almanın rahatlığına erişirsiniz. Yüzünüzde nasıl durduğunu görerek alışveriş adımlarınızı tamamlarsınız. Artık optik gözlük takmaktan büyük bir keyif alacaksınız!

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.