Header Görsel Alanı
favoriler
0
Versace 3298B GB1 55 Kadın Optik Gözlük
Stok Kodu : Versace 3298B GB1 55
Versace
Stokta Yok
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Versace 3298B GB1 55 Kadın Optik Gözlük

Lüks tasarımı ile öne çıkan optik gözlük, CatEye çerçeve tasarımıyla dikkat çeker. Geniş çerçeveler, klasik ve şık bir görünüm sunar. Gözlük çerçevesi, yüksek kaliteli asetat malzemesinden üretilmiştir. Bu malzeme hem hafif hem de dayanıklıdır. Çerçeve rengi, klasik ve zarif bir siyahtır. Çerçeve kolları, markanın ünlü Medusa logosu ile süslenmiştir, bu da Versace'nin lüks kimliğini yansıtır. Şık görünümü ile göz sağlığına estetik bir boyut kazandıran model, zarafetinden ödün vermeyenlerin seçimidir.

 

Versace 3298B GB1 55 Kadın Optik Gözlük ile Mükemmel Tasarım Etkisi

Göz alıcı tasarımı ile dikkat çeken gözlük, ayarlanabilir burun pedleri ile kişisel tercihinize uyacak şekilde tasarlanmıştır. Çerçeve kolları, kulaklarınıza rahatça oturur ve gözlüklerin kaymasını engeller. Model, her türlü kıyafetle mükemmel bir şekilde uyum sağlar ve stilinize zarif bir dokunuş ekler. Bu gözlük, hem görünümünüzü tamamlayacak şık bir aksesuar hem de göz sağlığınızı koruyacak işlevsel bir optik çözüm sunar. Versace'nin lüks ve kaliteli tasarımını günlük yaşamınıza taşıyan Versace 3298B GB1 55 kadın optik gözlük ile siz de farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

 

140mm genişlikteki gözlük siyah ve zarif çerçevesi ile öne çıkar. Gözlüğün 140mm uzunluğa sahip sap bölümünde, markanın logosu, gold olarak işlenmiştir. Göz sağlığınız için oldukça işlevsel olan gözlük camları 40mm yükseklikte ve 55mm genişliktedir. Üst düzey konfor sağlayarak, her yüz tipine uyum sağlayan modelin burun köprü genişliği, 17mm’dir. Uzun ömürlü kullanım vaat eden gözlük, her ortamda, sizlere büyülü bir stil kazandıracak.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.