Header Görsel Alanı
favoriler
0
Tommy Hilfiger 1882 807 5316 Kadın Optik Gözlüğü
Stok Kodu : 1882 807 5316
Tommy Hılfıger
Stokta Yok
0 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tommy Hilfiger 1882 807 5316 Kadın Optik Gözlüğü

Tommy Hilfiger 1882, modern kadınların tarzını tamamlayan bir kombinasyon sunar: zariflik ve işlevsellik. Bu gözlük hem estetik hem de pratik kullanım açısından mükemmel bir denge sunar. İlk bakışta, bu gözlüğün şıklığı ve zarafeti hemen dikkat çeker. Siyah renkte ve CatEye formundaki çerçevesi, klasik ve zamansız bir tarza sahiptir.  Gold renkteki sapları ve kulak arkasına gelen kısımda kullanılan siyah renk, gözlüğü ön plana çıkarır.

 

Tommy Hilfiger 1882 807 5316 Kadın Optik Gözlüğü ile Gözlerinizi ve Tarzınızı Koruyun

Tommy Hilfiger kadın optik gözlüğünün asıl güzelliği, rahatlık ve kullanışlılıkla birleşen iç tasarımında yatar. Hafif çerçeve ve ince saplar, gün boyu rahat bir kullanım sunar. Gözlüğün camları ise netlik ve görüntü kalitesi açısından üstün performans sunar. Işık yansımalarını azaltan özel kaplamaları sayesinde, gözlerinizi korurken net ve keskin görüş sunar. Tarzını önemseyen modern kadınlar için Tommy Hilfiger 1882 807 5316 kadın optik gözlüğü, mükemmel bir seçenektir.

 

Yuvarlak ve oval yüz şekillerine uygun olan model 135mm genişlik ve 140mm sap uzunluğu ölçülerine sahiptir. Siyah renkli çerçevesi ve metal detayları ile zarif bir görünüm sağlayan gözlük 38mm yükseklik ve 53mm genişlikte UV korumalı camlara sahiptir ve göz sağlığınızı korur. 16mm köprü genişliğine sahip olan bu harika model, tüm ortamlarda kullanıma uygunluğu nedeniyle ideal bir seçimdir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.