Header Görsel Alanı
favoriler
0
Maybach The Refined 2 RH/AAQ Z64 49 20 145 Unisex Gözlük
Stok Kodu : RH/AAQ Z64 8810293488 49 20 145
Maybach
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Maybach The Refined 2 RH/AAQ Z64 49 20 145 Unisex Gözlük

Bu optik gözlük, Maybach'ın otomobil tasarımının estetik anlayışını yansıtan, muhteşem bir tasarıma sahiptir. Paladyum kaplamalı titanyumdan yapılma zarif çerçeve, lüks ve şıklıkla birleşir, böylece herhangi bir görünümü tamamlar. Kara kaplumbağa asetat renkli gözlük, şık detayları ile göz alıcıdır. Gözlüğün camları, parlama önleyici kaplama ile donatılmıştır. Bu sayede net ve keskin bir görüş sunarlar. Ayrıca, UV koruma ile gözlerinizi güneşin zararlı etkilerinden korur. Model hem erkekler hem de kadınlar için mükemmel bir uyum sunan unisex bir tasarıma sahiptir. Bu, herkesin bu zarif gözlükleri giyebileceği anlamına gelir.

 

Lüks ve Estetiğin Buluştuğu Nokta Maybach The Refined 2 RH/AAQ Z64 49 20 145 Unisex Gözlük

Gözlük, şıklık ve lüksün mükemmel bir kombinasyonunu sunar. Model, sofistike bir tarza sahip olanlar için tasarlanmış lüks bir aksesuardır. Bu gözlükler, göz sorunlarınızın ilerlemesini önler ve daha iyi bir görüş deneyimi sunar. Gözlüğün kara kaplumbağa asetat renginde, geçişli bir çerçevesi ve yine aynı modelden sap uçları bulunur. Sapların orta kısmı ise, markanın logosunu barındıran gümüş metal materyale sahiptir.

 

Gözlüğün camları 49mm genişliğinde ve 40mm yüksekliğindedir. Bu ölçüler, yüz şeklinize uyum sağlarken mükemmel bir görüş sağlar. Gözlüklerin toplam genişliği 145mm'dir. Sap uzunluğu 145mm ölçüsüne sahiptir. Gözlüğün burun köprüsü 20mm genişliğindedir.

 

Şıklığı ve lüksü sevenler için Maybach The Refined 2 RH/AAQ Z64 49 20 145 unisex gözlük mükemmel bir seçenektir.

 

Renk : Kara Kaplumbağa Asetat 

Materiyal : Paladyum Kaplama Titanyum

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.