Header Görsel Alanı
favoriler
0
Silhouette SLHT 5222/60 6061 55-21 Unisex Optik Gözlüğü
Stok Kodu : SLHT 5222/60 6061 55-21
Silhouette
Stokta Yok
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Silhouette SLHT 5222/60 6061 55-21 Unisex Optik Gözlük

Günümüzde, güneş gözlükleri kadar optik gözlük modelleri de fazlası ile ilgi görmektedir. Markanın modelleri, herkese hitap edecek şekilde tasarlanır. İçlerinden bir tanesini de özenle seçmiş bulunduk. İşte bu gözlük modeli hakkında bilmeniz gereken her şey ve daha fazlası!

 

Ergonomik Tasarım: Silhouette SLHT 5222/60 6061 55-21 Unisex Optik Gözlük

Silhouette SLHT 5222/60 6061 55-21 unisex optik gözlük modeli, dikdörtgen formundaki cam yapısı ile dikkat çeker. Çerçevesiz bir yapısı vardır. Sapları metal materyaldendir. Sapların ucunda siyah renkte silikonlar bulunur. Tarz olarak, daha çok günlük kullanıma uygun bir gözlüktür. Gözlüğün cam genişliği 55 mm, burun köprüsü genişliği ise 21 mm’ dir. Firma tarafından sağlanan, 2 senelik Türkiye distribütörü garantisi vardır. Ayrıca UV400 koruması içerdiği için gözlerinizi güneşe karşı her zaman korur. Camları tepeden tırnağa organiktir; Sağlık Bakanlığı onaylı camlara sahip bir gözlüktür.

 

Unisex bir model olduğu için hem erkek hem de kadın kullanıcılar tarafından çok beğenilir. Eğer, siz de her zaman keyifle kullanabileceğiniz stile sahip, aynı zamanda da işlevsel bir optik gözlük modeli arıyorsanız doğru yerdesiniz. Optik gözlüklerin internet ortamında satılması kanunen yasaktır. O nedenle Gözhan Optik mağazasını bizzat ziyaret ederek alışveriş işlemlerinizi birer birer gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle gözlüğü güzelce deneyip satın almış olursunuz. Satın aldıktan sonra muhakkak göz numaranıza uygun bir cam taktırmalısınız. Silhouette kalitesini anında hissedeceğinizden eminiz

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.