Header Görsel Alanı
favoriler
0
Tommy Hilfiger TH 1814 807 5120 Unisex Optik Gözlüğü
Stok Kodu : TH 1814 807 5120
Tommy Hılfıger
Stokta Yok
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tommy Hilfiger TH 1814 807 5120 Unisex Optik Gözlüğü

Tommy Hilfiger TH 1814, hem erkekler hem de kadınlar için şık ve kaliteli bir seçimdir. Bu gözlük, Tommy Hilfiger'ın modern ve sofistike tasarım anlayışını yansıtır. Gözlüğün çerçevesi siyah renkte olup, ince ve hafiftir. Gözlüğün camları ise kare şekilli olup, net ve konforlu bir görüş sağlar. Hafif dokusu ile Tommy Hilfiger TH 1814 807 5120 unisex optik gözlüğü, her ortamda benzersiz bir deneyim sunar.

 

Tarzınıza İlham Veren Tommy Hilfiger TH 1814 807 5120 Unisex Optik Gözlüğü

Tommy Hilfiger optik gözlük hem günlük hem de özel kullanımlar için uygundur. Gözlüğün ön kısmı, kare şekilli camları ve burun köprüsü ile dikkat çeker. Ayrıca, gözlüğün cam rengi ve numarası, kişisel tercihinize göre değiştirilebilir. Model, yüz şeklinize uyum sağlayan hafif ve konforlu bir yapıya sahiptir.

 

Siyah çerçevesi ve dikdörtgen tasarımı ile her yüz şekline uyum sağlayan gözlüğün, 140mm genişliği ve 150mm sap uzunluğu ile oldukça rahat bir kullanım sağlar. Gözlüğün cam yüksekliği 42mm ve genişliği 51mm olup reçeteye göre değiştirebilen numaralı yapısı ile görme bozukluğu olanlar için de uygun bir modeldir. 20 mm köprü uzunluğu gözlüğün yüzünüzde hareketsiz kalabilmesine destek olur. Siz de Tommy Hilfiger'ın kalitesi ve zarafetini deneyimlemek için Tommy Hilfiger TH 1814 modelini tercih edebilirsiniz.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.