Header Görsel Alanı
favoriler
0
Silhouette 2907 9040 53-18 Unisex Optik Gözlüğü
Stok Kodu : SL 2907 9040 53-18
Silhouette
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Silhouette 2907 9040 53-18 Unisex Optik Gözlüğü

Aksesuarlar hayatımızın olmazsa olmazlarındandır. Hele ki optik gözlükler! Silhouette markasının her bir ürünü son derece dikkat çekicidir. Bunun nedeni ise optik gözlük modellerinin bile kendine has özellikler barındırmasıdır. Sizin için, Silhouette unisex optik gözlük modelleri arasından seçim yaptık. Gelin, o olay olan gözlüğe dair tüm bilmeniz gereken detayları, birlikte inceleyelim!

 

Özgün ve İşlevsel: Silhouette 2907 9040 53-18 Unisex Optik Gözlüğü

Silhouette 2907 9040 53-18 unisex optik gözlüğü modeli oval biçimlidir, biraz da üstten basıktır. 140 mm sap uzunluğu bulunan bu gözlüğün genel genişliği ise 145 mm olarak ölçülmüştür. Modelin ekartman numarası 53 mm, burun köprüsü genişliği ise 18 mm’dir. Güvenilir bir üründür. 2 senelik Türkiye distribütörü garantisi ile satılır. Optik bir ürün olduğu için online olarak satılması yasaktır. Fakat bunun yerine ürünü direkt olarak mağazalarımıza giderek de satın alabilirsiniz. Böylece, deneyip emin olarak alırsınız. Tarafınıza orijinal kutusunda teslimatı sağlanır. Sağlık Bakanlığı onaylı organik camları ile dikkat çeken bir gözlük modelidir.

 

Günümüzde birçok kişi bu modeli kullanmakta ve fazlası ile de memnun kalmaktadır. Eğer siz de senelerce sorun çekmeden kullanabileceğiniz unisex bir optik gözlük modeli arıyorsanız, seçiminiz Silhouette markasından yana olsun. Çünkü bu marka, ürettiği her bir kaliteli gözlükle dünya genelinde büyük ses getirmiştir. Siz de çok memnun kalacak, her zaman kullanmak isteyeceksiniz.

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz