Header Görsel Alanı
favoriler
0
Lunor M05 MOD5 Col AG 43 24 145 Unisex Gözlük
Stok Kodu : M05 MOD5 Col AG 43 24 145
Lunor
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Lunor M05 MOD5 Col AG 43 24 145 Unisex Gözlük

Moda dünyasının en etkili olduğu kategorilerden biri de gözlük kategorisidir. Bu kategoride, moda akımına uygun bir model bulmak oldukça kolaydır. Fakat hem tarzınıza uygun hem de yüksek kaliteli bir optik gözlük bulmak asıl zor olan.

İşte! Lunor markası, Alman kalitesiyle el işçiliği ile ürettiği gözlük modellerini sizlere sunuyor. Birbirinden farklı serilere ve modellere sahip olan markanın M05 serisi klasik tarzı sevenlerin bayılacağı modelleri barındıran bir seridir. Bu seri içerisinde yer alan Lunor M05 MOD5 Col AG unisex gözlük modeli, markanın en çok tercih edilen modelleri arasındadır.

 

Gerçek Bir Klasik: Lunor M05 MOD5 Col AG 43 24 145 Unisex Gözlük

Klasik ve vintage tarzını birleştiren marka, bu modeli ile zarif ve tam olarak, klasik optik gözlük modeli sunuyor. Markanın bu gözde modelinin her detayı, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Modelde özellikle sap kısmında açıklık bırakılması, modeli daha da klasikleştiren ve markanın da imzasını gösteren detaylardan, yalnızca biridir. Ayrıca, modelde kullanılan antik gold renk seçimi de modeli vintage tarzına daha yakın kılmaktadır.

Modelin unisex üretilmesi ölçülerin de bu kategori dikkate alınarak tasarlandığının göstergesidir. Her yüz şekline kolaylıkla uyum sağlayacak bu modelin sap uzunluğu 145 mm iken, cam genişliği 43 mm’ dir. Burun köprüsü uzunluğu ise 24 mm’ dir. Modelin köprü şekli, Lunor’ un imzasını gösteren bir diğer detay olarak W şekliyle üretilmiştir.

 

Lunor dünyaca ünlü isimlerin tercih ettiği alman markası olarak dünya literatüründe önemli bir yere sahiptir. Lunor kelime anlamı ise Fransızcada altın gözlük  anlamıa gelen lunette d'or kelimelerinden esinlenerek oluşturulmuştur. Serüvenine ilk el yapımı altın gözlük yaparak başlamaları sebebi ile bu ismi tercih etmişlerdir.

Ayni zamanda ürettikleri her gözlüğe 200 aşamalı ve kapsamlı bir proses uygulayarak,aynı bir altın gözlük üretilmiş gibi yaklaştıkları için LUNOR ismini tercih etmişlerdir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.