Header Görsel Alanı
favoriler
0
Lunor Classic Rund Col AG Unisex Gözlük
Stok Kodu : Steve JOBS Classic Rund Col AG
Lunor
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 41mm 44mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 21mm
  Genişlik

Lunor Classic Rund Col AG Unisex Gözlük

Dünyaca ünlü optik gözlük markalarından biri olan Lunor, birbirinden farklı modelleri ile tüm dikkatleri üzerine çekmekte. Lunor’ un özellikle kendisiyle bütünleşmiş bir modeli olan klasik çerçevesiz çerçeve ismiyle bilinen modelleri, markanın en ünlü modelleri arasında yer alıyor. Çerçevesiz görünüm veren çerçeve formunda oldukça başarılı olan marka, her geçen yıl kalitesiyle de adından söz ettirmektedir. Markanın, klasik serisinde yer alan Rund modeli ise görenleri kendine hayran bırakıyor.

 

Tüy Kadar Hafif: Lunor Classic Rund Col AG Unisex Gözlük

Bir Alman markası olan Lunor’un, Lunor Classic Rund Col AG unisex gözlük modeli, her detayıyla büyük beğeni toplayan ve fenomenleşmiş bir modeldir. Modelin çerçevesiz formu, gözlüğün tüy kadar hafif olmasını sağlamaktadır. Bu da gözlüğün günlük hayatta uzun süreli kullanımlarda konforu hiç bozmamasına olanak veriyor. Lunor’ un classic rund modelinde yuvarlak bir cam şekli tercih edilerek, model daha da klasikleştirilerek vintage tarzına da yakınlaştırılmıştır. Bu optik gözlük modeli hem kadınlar hem erkekler için üretildiği için standart yüz ölçülerine uygun ölçüler dikkate alınarak tasarlanmıştır.

Modelin gold, metal ve siyah karışımı ince sapları oldukça dikkat çekmektedir. Belli bir tarza hitap eden bu gözlük, çerçevesiz bir tasarımıyla tarz oluşturan ve el işçiliği olan bu modelde, sap uzunluğu 145 mm iken, cam genişliği ise 44 mm’dir. Modelde 21 mm’ lik bir burun aralığı ölçüsü kullanılmıştır.

 

Lunor dünyaca ünlü isimlerin tercih ettiği alman markası olarak dünya literatüründe önemli bir yere sahiptir. Lunor kelime anlamı ise Fransızcada altın gözlük  anlamıa gelen lunette d'or kelimelerinden esinlenerek oluşturulmuştur. Serüvenine ilk el yapımı altın gözlük yaparak başlamaları sebebi ile bu ismi tercih etmişlerdir.

Ayni zamanda ürettikleri her gözlüğe 200 aşamalı ve kapsamlı bir proses uygulayarak,aynı bir altın gözlük üretilmiş gibi yaklaştıkları için LUNOR ismini tercih etmişlerdir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.