Header Görsel Alanı
favoriler
0
Lunor A6 Mod 252 Col 03 49 18 145 Unisex Gözlük
Stok Kodu : A6 Mod 252 Col 03 49 18 145
Lunor
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Lunor A6 Mod 252 Col 03 49 18 145 Unisex Gözlük

Lunor markası, dünyaca ünlü bir Alman markasıdır. Hem kalitesiyle hem de tasarımlarıyla optik dünyasında çok önemli bir yere sahiptir. Marka, üretmiş olduğu optik gözlüklerde, gözlüğün tasarımına önem verdiği kadar konforlu olmasına da oldukça önem verir. Çünkü optik gözlükler, gün boyu kullanılan uzun süreli gözlüklerdir. Bu nedenle de  hafif olması ve çerçevenin yüze, buruna baskı yapmaması gerekir. İşte! Lunor markası, Lunor A6 Mod 252 Col 03 49 18 145 unisex gözlük modeli ile hem tasarımın hem de konforun buluşmasını sağlıyor.

 

Kendine Güvenenlerin Tercihi; Lunor A6 Mod 252 Col 03 49 18 145 Unisex Gözlük

Lunor’ un A6 serisindeki modellerin tasarım çizgisi, daha çok özgüveni temsil etmektedir. Belirgin çerçeve ve keskin geçişler ile otoriter bir hava vermektedir. Özellikle A6 serisindeki 252 numaralı model, kendinden desenli renk geçişleri olan bu model “ben buradayım!” demeyi sevenler için üretilen bir modeldir.

Çerçeve yüksek kalite asetat materyaliyle el işçiliği ile üretilmiştir. Güçlü bir görünüm seven herkesin, âşık olacağı modelin ölçüleri unisex ölçüler göz önünde bulundurularak ayarlanmıştır. Modelde sap uzunluğu 145 mm’dir. Modelin oval biçimindeki camlarının genişliği ise 49 mm’dir. Bu modelde W köprü şekli yerine anahtar deliği denilen şekil tercih edilerek orta büyüklükte, cesur bir model elde edilmiştir.

 

Lunor dünyaca ünlü isimlerin tercih ettiği alman markası olarak dünya literatüründe önemli bir yere sahiptir. Lunor kelime anlamı ise Fransızcada altın gözlük  anlamıa gelen lunette d'or kelimelerinden esinlenerek oluşturulmuştur. Serüvenine ilk el yapımı altın gözlük yaparak başlamaları sebebi ile bu ismi tercih etmişlerdir.

Ayni zamanda ürettikleri her gözlüğe 200 aşamalı ve kapsamlı bir proses uygulayarak,aynı bir altın gözlük üretilmiş gibi yaklaştıkları için LUNOR ismini tercih etmişlerdir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.