Header Görsel Alanı
favoriler
0
Lunor A6 Mod 249 Col 02 51 18 145 Unisex Gözlük
Stok Kodu : A6 Mod 249 Col 02 51 18 145
Lunor
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Lunor A6 Mod 249 Col 02 51 18 145 Unisex Gözlük

Alman markası olan Lunor, birbirinden farklı serileri ile dikkatleri üzerine çeken bir markadır. Hem göz sağlığı için hem de aksesuar olarak da kullanılabilen optik gözlüklerde çarpıcı modeller üretmektedir. Markanın modelleri için oluşturduğu her bir seri bir duyguyu, bir özelliği temsil etmekte.

Lunor’ un A6 serisi de çarpıcılığı, öz güveni temsil ediyor. Keskin çizgileriyle marjinal bir havası olan bu serinin Lunor A6 Mod 249 Col 02 51 18 145 unisex gözlük modeli de en çok tercih edilen modeller arasında yerini alıyor.

 

Çarpıcı Bir Görünüm İçin: Lunor A6 Mod 249 Col 02 51 18 145 Unisex Gözlük

Lunor A6 249 modeli, kendine güvenen kullanıcılara hitap ediliyor. Yüksek kaliteli asetattan üretilen çerçeve, kendinden desenli şekliyle ve koyu rengiyle çarpıcı bir görünüm sunuyor. Model hem erkekler hem kadınlar için üretildiğinden, ölçüleri de unisex ölçüler dikkate alınarak tasarlanmıştır.

A6 249 modelinin sap uzunluğu 145 mm, burun aralığı ise 18 mm olarak tercih edilmiştir. Cam genişliği 51 mm olan bu modelde, yuvarlak ve orta büyüklükte cam sevenlerin isteği karşılanmaktadır. Modelin tasarımı haricinde, kullanılan materyal kalitesi de gözlüğe uzun bir ömür biçip güvenle kullanmanızı sağlıyor. Küçük kazalara, çizilmelere karşı dayanıklı olan bu modeli her yaştan kullanıcı rahatlıkla ve büyük bir konforla kullanacaktır.

Siz de hem şık hem rahat hem kaliteli bir optik gözlük arıyorsanız; Lunor A6 Mod 249 Col 02 51 18 145 unisex gözlük modelini mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.

 

Lunor dünyaca ünlü isimlerin tercih ettiği alman markası olarak dünya literatüründe önemli bir yere sahiptir. Lunor kelime anlamı ise Fransızcada altın gözlük  anlamıa gelen lunette d'or kelimelerinden esinlenerek oluşturulmuştur. Serüvenine ilk el yapımı altın gözlük yaparak başlamaları sebebi ile bu ismi tercih etmişlerdir.

Ayni zamanda ürettikleri her gözlüğe 200 aşamalı ve kapsamlı bir proses uygulayarak,aynı bir altın gözlük üretilmiş gibi yaklaştıkları için LUNOR ismini tercih etmişlerdir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.