Header Görsel Alanı
favoriler
0
Lunor A5 MOD 605 Col 03 52 17 146 Unisex Gözlük
Stok Kodu : A5 MOD 605 Col 03 52 17 146
Lunor
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Lunor A5 MOD 605 Col 03 52 17 146 Unisex Gözlük

Tüm kadınlar ve erkekler, her zaman, şık ve iyi bir görünüme sahip olmak ister. Bu görünümü kimi zaman kıyafetlerle kimi zaman da yalnızca bir gözlük ile yakalamak mümkün. Özellikle, günlük hayatta sıklıkla kullanılan optik gözlüklerde, tarzınızı en iyi yansıtacak bir model seçimi yaparak, her zaman şık görünebilirsiniz.

Sizi her zaman şık gösterecek bir modele sahip olan Lunor, dünyaca ünlü isimlerin de tercih ettiği bir optik markasıdır. Markanın her tarza uygun modellerinin olması ve modellerinin renk seçeneğinin fazlalığıyla, dünyanın en çok tercih edilen markalarından biri olması da kaçınılmaz oluyor!

 

Her Daim Şık Olanlara: Lunor A5 MOD 605 Col 03 52 17 146 Unisex Gözlük

Alman markası olan Lunor’un, Lunor A5 MOD 605 Col 03 52 17 146 unisex gözlük modeli ile istediğiniz her an şık olmanız mümkün. Modelin, açık kahverengi rengi ve kendinden desenli şekliyle bu optik gözlüğü kombinlemek oldukça kolay. Kare cam formuyla hem klasikliği yansıtan hem de şık olan bu optik gözlük modelini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Modelin çerçevesi yüksek kalite asetattan el işçiliği ile üretilmiştir.

Model, unisex bir optik gözlük olduğu için ölçüler de ortalama yüz ölçülerine göre seçilmiştir. Modelin sap uzunluğu 146 mm olup, cam genişliği 52 mm’dir. Köprü aralığı olarak da 17 mm tercih edilen modeli uzun yıllar Lunor kalitesiyle kullanabilirsiniz.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.