Header Görsel Alanı
favoriler
0
Lunor A5 Mod 238 Col 41 53 18 146 Unisex Gözlük
Stok Kodu : A5 Mod 238 Col 41 53 18 146
Lunor
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Lunor A5 Mod 238 Col 41 53 18 146 Unisex Gözlük

Optik gözlük, her yaştan insanın günlük hayatında kullandığı gözlük çeşitlerinden biridir. Özellikle de eğitim hayatında ve iş hayatında gerek göz bozukluklarının giderilmesinde gerek de gözleri dinlendirme amacıyla kullanılan, göz sağlığı için oldukça önemli aksesuarlardır. Göz sağlığını doğrudan etkileyen bir araç olması nedeniyle, optik gözlük seçerken hem çerçeve hem cam kalitesine bakmanız gerekmektedir.

Hiç yorulmadan, kaliteli bir gözlüğe sahip olmak istiyorsanız; Lunor markası, sizler için hem tarzınızı yansıtacak hem de el işçiliğiyle üretilen gözlük modellerini sunuyor. Yüksek kalite asetat ve metalden üretilen birçok modeli olan Alman markanın, optik gözlük tasarımları da oldukça beğeni toplamaktadır.

 

Sıra Dışı Tasarım: Lunor A5 Mod 238 Col 41 53 18 146 Unisex Gözlük

Lunor markası, A5 serisinde hem kare çerçeve formunu kullanarak klasik bir tarz yaratırken hem renkleriyle sıra dışı bir tasarım oluşturmakta. Markanın bu anlamda en iyi modellerinden biri de Lunor A5 Mod 238 Col 41 53 18 146 unisex optik gözlük modelidir.

Modelin çerçeve rengi, görenleri kendine aşık edecek kadar güzel bir siyah transparan renge sahiptir. Bu görünümü ile model, oldukça dikkat çekicidir. Unisex olan bu modelin ölçüleri de standart yüz ölçülerine göre tasarlanmış olup; sap uzunluğu olarak 146 mm, cam genişliği olarak da 53 mm ölçü kullanılmıştır. Modelin köprü ölçüsü ise 18 mm’dir.

 

Lunor dünyaca ünlü isimlerin tercih ettiği alman markası olarak dünya literatüründe önemli bir yere sahiptir. Lunor kelime anlamı ise Fransızcada altın gözlük  anlamıa gelen lunette d'or kelimelerinden esinlenerek oluşturulmuştur. Serüvenine ilk el yapımı altın gözlük yaparak başlamaları sebebi ile bu ismi tercih etmişlerdir.

Ayni zamanda ürettikleri her gözlüğe 200 aşamalı ve kapsamlı bir proses uygulayarak,aynı bir altın gözlük üretilmiş gibi yaklaştıkları için LUNOR ismini tercih etmişlerdir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.