Header Görsel Alanı
favoriler
0
Lunor A5 Mod 234 Col 42 49 19 146 Unisex Gözlük
Stok Kodu : A5 Mod 234 Col 42 49 19 146
Lunor
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Lunor A5 Mod 234 Col 42 49 19 146 Unisex Gözlük

Optik gözlükler, göz bozukluklarının giderilmesinde kullanılan en önemli araçlardan bir tanesidir. Eğitim hayatında, iş hayatında mutlaka kullanılması gereken dinlendirici gözlükler, dereceli gözlükler optik gözlük kategorisine girmektedir. Kullanım alanı bu kadar yaygınken bir modasının olmaması da imkânsız!

İşte hem kaliteli hem sağlıklı hem de tarz bir gözlük arıyorsanız, Lunor markasının gözlük modelleri tam da aradığınız olabilir. Lunor markası, el işçiliğinin hassasiyetiyle üretilmiş olup, her tarza uygun tasarımlarla birleştirilerek, kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

 

Olağanüstü Tasarım: Lunor A5 Mod 234 Col 42 49 19 146 Unisex Gözlük

Dünyaca ünlü Alman markası olan Lunor bu modeli ile farklılıklara imza atmakta. Marka bu kez Lunor A5 Mod 234 Col 42 49 19 146 unisex gözlük modeli ile hem anatomik cam, klasik çerçeve formunu korurken hem de transparan, siyah geçişli mavi rengi ile tüm dikkati üzerine çekmekte.

Modelin retro çerçevesinde yüksek kaliteye sahip asetat kullanılarak, uzun ömürlü olması sağlanmıştır. Model, unisex bir model olduğu için ölçüleri de unisex standartlar dikkate alınarak hazırlanmıştır. A5 234 modelinin sap uzunluğu 146 mm, burun aralığı 19 mm, cam genişliği ise 49 mm olarak seçilmiştir. 49 mm ölçüye sahip olan anatomik camlar, büyük cam görüntüsü sunmaktadır. Olağanüstü tasarımıyla optik gözlük modasını yeniden oluşturan bu optik gözlük modelini uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Mağazalarımıza uğrayarak kendinize en uygun optik gözlük modelini bulabilirsiniz.

 

Lunor dünyaca ünlü isimlerin tercih ettiği alman markası olarak dünya literatüründe önemli bir yere sahiptir. Lunor kelime anlamı ise Fransızcada altın gözlük  anlamıa gelen lunette d'or kelimelerinden esinlenerek oluşturulmuştur. Serüvenine ilk el yapımı altın gözlük yaparak başlamaları sebebi ile bu ismi tercih etmişlerdir.

Ayni zamanda ürettikleri her gözlüğe 200 aşamalı ve kapsamlı bir proses uygulayarak,aynı bir altın gözlük üretilmiş gibi yaklaştıkları için LUNOR ismini tercih etmişlerdir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.