Header Görsel Alanı
favoriler
0
Lunor A5 Mod 234 Col 38 49 19 146 Bayan Gözlük
Stok Kodu : A5 Mod 234 Col 38 49 19 146
Lunor
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Lunor A5 Mod 234 Col 38 49 19 146 Bayan Gözlük

Moda dünyasının etkilemediği hiçbir alan yoktur. Özellikle de son yıllarda optik gözlük dünyasında moda rüzgarları esmekte ve her optik gözlük kullanıcısı artık kendi tarzına yakın bir model seçebilmektedir. Bu nedenle de her marka, kullanıcıların dikkatini çekmek için birbirinden farklı ve kaliteli modeller üretmeye çalışmaktadır.

Lunor markası, bu konuda dünyaca ünlü isimlerin de tercih ettiği bir marka olarak, ismini altın harflerle optik gözlük dünyasına yazdırıyor. Hem her tarza uygun gözlük modelleri ile hem modellerdeki geniş renk yelpazesi ile hem de yüksek kalite materyalleri ile son zamanların en çok tercih edilen optik gözlük markası olmayı başarmıştır.

 

Farklılık Arayışındakilere: Lunor A5 Mod 234 Col 38 49 19 146 Bayan Gözlük

Kadınlar optik gözlük seçerken daha dikkatli olurlar. Çünkü hem kombinlenebilir hem şık hem de farklı görünsün isterler. Kadınların bu isteğine uygun olarak üretilen Lunor A5 Mod 234 Col 38 49 19 146 bayan gözlük modeli, pembe ve kahve tonlarındaki rengi ile alışılmışın dışına çıkarak farklılığı, çerçeve şekli olarak şıklığı temsil etmektedir.

Model ölçü olarak bayan optik ölçülerine uygun üretilmiştir. Sap uzunluğu 146 mm burun aralığı 19 mm kullanılarak daha zarif bir görüntü sunulmaktadır. Gözlüğün 49 mm cam genişliğine sahip olması da büyük camlı gözlük kullanmak isteyen kadınların isteğini karşılamaktadır.

 

Lunor dünyaca ünlü isimlerin tercih ettiği alman markası olarak dünya literatüründe önemli bir yere sahiptir. Lunor kelime anlamı ise Fransızcada altın gözlük  anlamıa gelen lunette d'or kelimelerinden esinlenerek oluşturulmuştur. Serüvenine ilk el yapımı altın gözlük yaparak başlamaları sebebi ile bu ismi tercih etmişlerdir.

Ayni zamanda ürettikleri her gözlüğe 200 aşamalı ve kapsamlı bir proses uygulayarak,aynı bir altın gözlük üretilmiş gibi yaklaştıkları için LUNOR ismini tercih etmişlerdir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.