Header Görsel Alanı
favoriler
0
Lunor A5 Mod 230 Col 03 46 18 140 Unisex Gözlük
Stok Kodu : A5 Mod 230 Col 03 46 18 140
Lunor
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Lunor A5 Mod 230 Col 03 46 18 140 Unisex Gözlük

Dünyaca ünlü optik gözlük markalarından bir tanesi de Lunor markasıdır. Lunor markası bu imajını, tamamen üretmiş olduğu kaliteli ve birbirinden şık optik gözlüklerle kazanmıştır. Optik gözlükler özellikle günlük hayatta sıklıkla kullanılan ve uzun süreli kullanımlara sahip olan gözlükler olduğu için konforu ve kaliteyi önde tutan marka, yıllardır kullanıcılarının takdirini kazanmaktadır.

Lunor markası, modelleri için birer seri oluşturmaktadır. Her serinin temsil ettiği imaj birbirinden farklı olup, seri içerisinde de birçok modele ev sahipliği yapmaktadır. Markanın model seçeneklerinin çok olması yanı sıra, modellerinin renk seçeneklerinin de fazla olması markanın tercih edilme istatistiğini arttırmaktadır.

 

Hem Vintage Hem Şık; Lunor A5 Mod 230 Col 03 46 18 140 Unisex Gözlük

Alman markası olan Lunor’un, Lunor A5 Mod 230 Col 03 46 18 140 unisex gözlük modelinde, şıklık ve vintage tarzı bütünleşmiştir. Çerçeve formu olarak vintage tarzı temsil eden bu modelde, bal rengi ve kendinden desenli şekli ile şık bir retro tarz temsil edilmekte. Yuvarlak cam şekli ile günlük hayatta rahatlıkla kombinlenebilecek bu modelin çerçevesi, yüksek kaliteli asetat ile üretilmiştir. El işçiliği ile üretilen modelde 140 mm sap uzunluğu, 18 mm köprü ölçüsü ve cam genişliği olarak da 46 mm’lik bir ölçü tercih edilmiştir. Model unisex olup herkesin konforla kullanacağı bir modeldir.

Lunor optik gözlük modelleri ve daha fazlası için mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Lunor dünyaca ünlü isimlerin tercih ettiği alman markası olarak dünya literatüründe önemli bir yere sahiptir. Lunor kelime anlamı ise Fransızcada altın gözlük  anlamıa gelen lunette d'or kelimelerinden esinlenerek oluşturulmuştur. Serüvenine ilk el yapımı altın gözlük yaparak başlamaları sebebi ile bu ismi tercih etmişlerdir.

Ayni zamanda ürettikleri her gözlüğe 200 aşamalı ve kapsamlı bir proses uygulayarak,aynı bir altın gözlük üretilmiş gibi yaklaştıkları için LUNOR ismini tercih etmişlerdir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.