Header Görsel Alanı
favoriler
0
Lunor A5 Mod 230 Col 02 46 18 140 Unisex Gözlük
Stok Kodu : A5 Mod 230 Col 02 46 18 140
Lunor
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Lunor A5 Mod 230 Col 02 46 18 140 Unisex Gözlük

Optik gözlükler hem göz sağlığı için hem aksesuar için kullanılabilen, çok amaçlı bir gözlük çeşididir. Bu gözlükleri; kadınlar, erkekler, çocuklar, yaşlılar yani her yaştan ve her cinsiyetten insanlar kullanmaktadır. Bu durum da optik gözlüklerde çeşitliliğin artmasını sağlar. Fakat markalar arasında rekabeti de yanında getirir.

İşte, Lunor hem tasarımlarıyla hem kalitesiyle hem konforuyla bu rekabette en iyisi olma iddiasını taşıyor. Günümüzde, optik gözlük üreten markalar arasında yıllardır önemli bir yere sahip olan markanın gözlükleri, özellikle kalite açısından kullanıcılarının takdirini kazanmıştır.

 

Tek Gözlükle Birden Fazla Tarza Sahip Olun: Lunor A5 Mod 230 Col 02 46 18 140 Unisex Gözlük

En iyisi olma iddiasını taşıyan Alman markanın, Lunor A5 Mod 230 Col 02 46 18 140 unisex gözlük modeli, tasarımıyla birden fazla tarzı da taşımakta. Kolay bir şekilde kombinlenebilir olan bu model ile dilerseniz marjinal, dilerseniz bilge, dilerseniz klasik bir hava yaratmak, sizlerin elinde. Model, kendinden desenli ve oval bir çerçeve formuna sahiptir. Modelin ince çerçevesi hem şık hem klasik bir görüntü sunmaktadır. Bu modelde, sap ölçüsü olarak 140 mm, cam genişliği olarak 46 mm ve köprü ölçüsü olarak ise 18 mm tercih edilmiştir. Çerçeve yüksek kaliteli asetattan elde edilmiştir. Model kapsamlı ve hassas bir el işçiliği üretimidir.

 

Lunor dünyaca ünlü isimlerin tercih ettiği alman markası olarak dünya literatüründe önemli bir yere sahiptir. Lunor kelime anlamı ise Fransızcada altın gözlük  anlamıa gelen lunette d'or kelimelerinden esinlenerek oluşturulmuştur. Serüvenine ilk el yapımı altın gözlük yaparak başlamaları sebebi ile bu ismi tercih etmişlerdir.

Ayni zamanda ürettikleri her gözlüğe 200 aşamalı ve kapsamlı bir proses uygulayarak,aynı bir altın gözlük üretilmiş gibi yaklaştıkları için LUNOR ismini tercih etmişlerdir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.Yekpare cam vardır.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.