Header Görsel Alanı
favoriler
0
Emporio Armani E.A. 3181 5088 52-18 Kadın Optik Gözlük
Stok Kodu : E.A. 3181 5088 52-18
Emporio Armani
Stokta Yok
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Emporio Armani E.A. 3181 5088 52-18 Kadın Optik Gözlük

Hem şıklığı hem de netliği bir araya getiren Emporio Armani E.A. 3181 5088 52-18 kadın optik gözlük modeli, kullanıcılarına mükemmel bir tercih sunar. Bu optik gözlük, zarif ve modern bir çerçeveye sahiptir. Şık tasarımı, her tarzla mükemmel bir uyum sağlamaktadır. İster iş yerinde ister özel günlerde kullanabileceğiniz bir aksesuardır. Optik camlar, kristal netliğiyle göz alır. Her an net ve keskin bir görüş sunar. Kitap okurken, bilgisayar kullanırken veya günlük yaşamda size yardımcı olur.

 

Emporio Armani E.A. 3181 5088 52-18 Kadın Optik Gözlük ile Optik Tasarımda Fark Yaratın

Emporio Armani, optik kalitesine büyük önem verir. Bu gözlük, yüksek kaliteli camlarla donatılmıştır. Bu sayede keskin ve net bir görüş sunar. Gün boyu rahatça kullanabilir ve her türlü aktivitenizi sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz. Uzun süreli kullanım için rahatlık sağlayan özel bir tasarıma sahiptir. Burun köprüsü ve saplar, gözlüğünüzün yüzünüze mükemmel uyum sağlamasını ve kaymamasını garanti eder. Üstün kalitesi ve şık tasarımı ile model sizi cezbetmeye hazırdır.

 

Modelin optik camları 52 mm genişliğe ve 36 mm yüksekliğe sahiptir. Bu gözlüğün camları, UV ışınlarına karşı koruma sağlayan, polikarbonat malzemeden yapılmıştır. 140 mm genişlikteki gözlüğün çerçevesi, dayanıklı ve hafif bir malzeme olan asetat malzemeden yapılmıştır. Çerçevenin rengi, siyah olarak belirlenmiştir. Bu renk, her kıyafetle kolayca kombinlenebilir. Markanın logosunun eklendiği, renkli kısım ile süslenen siyah sap bölümü 140 mm uzunluğu ile dikkat çeker. 18 mm burun köprüsü, gözlüğün yüzünüzde net bir duruşa sahip olmasına yardımcı olur. Hem kaliteli hem de şık bir görünüm sunan bu gözlük, kadınların tarzını yansıtır.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.