Header Görsel Alanı
favoriler
0
Emporio Armani 1084 3001 53 Erkek Optik Gözlük
Stok Kodu : 1084 3001 53
Emporio Armani
Stokta Yok
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Emporio Armani 1084 3001 53 Erkek Optik Gözlük

Şık detayları ile göz kamaştıran model hem şıklığı hem de net görüşü bir araya getirir. Bu gözlük, Emporio Armani'nin özgün tasarım anlayışı ile kaliteli malzemelerin birleşiminden doğan, üstün bir optik çözümdür. Emporio Armani, modayı yakından takip eden bir marka olarak, tasarımlarında estetik ve fonksiyonu bir araya getirir. Model bu anlayışın bir ürünüdür. Şık çerçevesi, her tarza uyum sağlar.

 

Spor Şıklığın En Tarz Hali Emporio Armani 1084 3001 53 Erkek Optik Gözlük

Gözlük, yarım çerçevelidir ve çerçevesi dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Bu sayede uzun ömürlüdür ve günlük kullanıma uygunluğunu korur. Gözlüğün camları yüksek kaliteli malzemelerden üretilir ve en iyi optik gözlük performansı sunar. Net ve keskin bir görüş için idealdir. Model, uzun süreli kullanımlar için tasarlanmıştır. Rahat bir kullanım sağlar ve burun köprüsü ile sapları yüzünüze mükemmel uyum sağlar. Stilinizi tamamlayan ve keskin görüş sunan Emporio Armani 1084 3001 53 erkek optik gözlük, erkekler için ideal bir seçenektir.

 

Siyah, yarım çerçevesi ile sportif bir şıklık sağlayan gözlük, 140 mm genişliktedir. Markanın logosunun kırmızı renkli şekilde işlendiği sapların uzunluğu 145 mm olup kulaklarınızda rahat bir duruş sağlar. Her yüz tipi ile uyumlu burun köprüsü 17 mm genişlikte olan model her kombinle size şık bir tarz sunar. Gözlüğün ekstra netlik sunan camları 35 mm yüksekliği ve 53 mm genişliği ile kullanışlı bir görüş alanı yaratır. Her türlü günlük ve özel durumda kullanabileceğiniz bu gözlük ile sizde tarzınızı tamamlayabilirsiniz.

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.