Header Görsel Alanı
favoriler
0
Maybach The Artist_ P WAB Z25 56 18 140 Erkek Optik Gözlüğü
Stok Kodu : The Artist_ P WAB Z25 56 18 140
Maybach
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Maybach The Artist_ P WAB Z25 56 18 140 Erkek Optik Gözlüğü

Optik gözlük, markanın en prestijli ve şık modellerinden biridir. Bu gözlük hem tasarımı hem de teknik özellikleriyle dikkat çeker. Gözlük, gümüş titanyum renkli sapları ve burun köprüsü ile dikkat çeker. Kraliyet mavisi lale renkli saplarında gümüş detaylar bulunan model, dikdörtgen, çerçevesiz gri renkli camlara sahiptir. Metal detaylarla süslenen saplarda, markanın ikonik logosu yer alır. Yansımaları engelleyerek üst seviye bir görme kolaylığı sağlayan model kalite ve şıklığı bir arada yaşamanızı sağlar.

 

Lüks Optik Gözlük Dünyasının Yıldızı Maybach The Artist_ P WAB Z25 56 18 140 Erkek Optik Gözlüğü

Kaliteli malzemelerden üretilen Maybach The Artist_ P WAB Z25 56 18 140 erkek optik gözlüğü, titanyum ve karbon fiber gibi hafif ve dayanıklı malzemelerden oluşur. Camlar ise cam veya plastik değil, polikarbonat malzemeden yapılmıştır. Polikarbonat camlar, camlara göre daha hafif, daha darbe dayanıklıdır. Gözlük, her detayında zarafeti yansıtan bir tasarıma sahiptir. Modern ve klasik stilin mükemmel bir karışımıdır.

 

Optik gözlüğün cam genişliği 57mm, yüksekliği ise 46mm'dir. Genel genişliği 140mm'dir. Sap uzunluğu, gözlüğün kulağınıza nasıl oturduğunu belirler. Modelin sap uzunluğu 145mm'dir. Ayrıca, 18mm burun köprüsü ile gözlük estetik bir görünüm sunar. Siz de lüks detayları ile optik gözlükte ışıldayan bir fark yaratmak için, bu harika modeli tercih edebilirsiniz.

 

 

 

 

Renk / Detaylar : 24K Altın Kaplama Titanyum 

Materyal : Kralyet Mavisi Lale / Abonoz Ağacı

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.