Header Görsel Alanı
favoriler
0
Tommy Hilfiger 1592 807 5517 Erkek Optik Gözlüğü
Stok Kodu : 1592 807 5517
Tommy Hılfıger
Stokta Yok
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tommy Hilfiger 1592 807 5517 Erkek Optik Gözlüğü

Tommy Hilfiger 1592, estetik bir tasarım ile yüksek kaliteli malzemelerin bir araya geldiği, şıklık ve konforun mükemmel bir kombinasyonunu sunar. Tommy Hilfiger, tasarımın önemini her zaman vurgulamıştır. Zarif görünümü ile Tommy Hilfiger 1592 807 5517 erkek optik gözlüğü, klasik çerçeve tasarımıyla modern bir dokunuşu birleştirir. Siyah rengi ile her tarza mükemmel uyum sağlayan bu gözlük tasarım ve kaliteyi bir arada yaşatır.

 

Optik Konforun Yeni Adı Tommy Hilfiger 1592 807 5517 Erkek Optik Gözlüğü

Dayanıklı ve hafif malzemelerden üretilen Tommy Hilfiger optik gözlüğü bu sayede uzun süreli kullanımlarda bile rahatlık sağlar. Hafif çerçeve ve esnek kulak sapları, gözlüklerin günlük kullanımda rahatlıkla takılmasını sağlar. 1592 807 5517 modeli, yüksek kaliteli optik lenslerle bir araya gelir. Bu lensler, net görüş ve doğru renk algısı sunar.

 

Hem günlük hem de iş hayatında kullanılabilecek bir aksesuar olan modelin ileri seviye görüş deneyimi sağlayan camlarının yüksekliği 40mm, genişliği ise 52mm’dir. Genişliği 140mm, sap uzunluğu 145mm ve köprü genişliği 18 mm olan gözlük, bu ölçüler ile her yüz şekline uyum sağlayarak rahat bir kullanım sunmaya yardımcı olur. Gözlüğün siyah renkli çerçevesi, zarif bir doku kazandırırken, saplarında yer alan Tommy Hilfiger logosu şık bir detay yaratır. Bu eşsiz model hem kaliteli hem de şık bir seçim arayanlar için doğru tercihtir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.