Header Görsel Alanı
favoriler
0
Silhouette SLHT 5478 60 6062 52-19 Erkek Optik Gözlüğü
Stok Kodu : SLHT 5478 60 6062 52-19
Silhouette
Stokta Yok
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Silhouette SLHT 5478 60 6062 52-19 Erkek Optik Gözlüğü

Optik gözlük kullanmak, bazı zamanlar yorucu olabilir. Ancak, yüzünüze yakışan en doğru tasarımı seçtiğinizde, optik gözlük takmaktan büyük bir keyif almaya başlayacağınızdan emin olabilirsiniz. Sizin için Silhouette markasına ait modellerden en özelini seçtik, işte o gözlük ve tüm ayrıntıları!

 

Çerçevesiz Optik Gözlüklerin Başrolü: Silhouette SLHT 5478 60 6062 52-19 Erkek Optik Gözlüğü

Silhouette SLHT 5478 60 6062 52-19 erkek optik gözlüğü modeli, çerçevesiz bir tasarımla karşımıza çıkar. Dikdörtgen biçimine sahip camları vardır. Bu camlar tamamen organiktir. Modelin sapları siyah renktedir. Ekartman numarası 52 mm olan gözlüğün burun köprüsü genişliği 19 mm’ dir. Organik olduğu için de Sağlık Bakanlığı onaylıdır. UV400 koruması vardır. Bu koruma sayesinde gözleriniz güneşten gelen zararlı ışınların hiçbirinden etkilenmez. Konforlu bir optik gözlük deneyimi elde edersiniz. Şunu da belirtmiş olalım: Optik gözlük modellerinin internet üzerinden satışı yasaktır. O nedenle Gözhan Optik mağazasını bizzat ziyaret ederek satın alma işlemlerini gerçekleştirmelisiniz.

 

2 senelik Türkiye distribütörü garantisi ile satılır. Orijinal üründür ve kutulu, paketli biçimde size teslim edilir. Silhouette markasının kendine has aurasını yansıtan bu optik gözlük modelini, her zaman, istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Performansından memnun kalacağınızdan eminiz. Gözlük numaranıza göre cam taktırıp senelerce kullanabilirsiniz. Tasarımı ve işlevselliği ile ön plana çıkar, her zaman memnun edicidir.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.