Header Görsel Alanı
favoriler
0
Burberry BURB 2178 3001 55-17 Kadın Optik Gözlük
Stok Kodu : BURB 2178 3001 55-17
Burberry
Stokta Yok
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Burberry BURB 2178 3001 55-17 Kadın Optik Gözlük

Her kadının hayır diyemeyeceği şeyler vardır. Onlardan birini kaliteli aksesuarlar oluşturur. Özellikle, optik gözlük modelleri arasından seçim yaparken, çok heyecanlanırlar. Burberry markasının birbirinden özel optik modellerini incelerken, hayranlıklarını gizleyemezler. Eğer siz de bu tür bir optik gözlük arıyorsanız, size tavsiye edeceğimiz seçeneği hemen şimdi inceleyebilirsiniz!

Dikdörtgen Camları ile O Bir Harika: Burberry BURB 2178 3001 55-17 Kadın Optik Gözlük

Burberry BURB 2178 3001 55-17 kadın optik gözlük modeli, dikdörtgen cam yapısı ile oldukça özel bir optik gözlük modelidir. Çerçeve rengi, koyu kahverengi olan bu modelde, standart bir çerçeve ve sap yapısı tercih edilmiştir. Her yüz tipine uyan, orta boyutlu bir gözlük modelidir. Ürünün UV-400 güneş koruması vardır. 24 aylık Türkiye distribütörü garantisi ile sunulur. İnternet ortamında optik gözlük satışı yasak olduğu için, herhangi bir şekilde, online sipariş oluşturamazsınız. Mağazadan satın alım yapabilirsiniz.

 

Kitap okurken, teknolojik gereçlerin ekranından herhangi bir şey okuyup, izlerken rahatlıkla kullanılabilir. Kendi göz numaranıza göre cam taktırıp kullanabileceğiniz gözlük modellerinden biridir. Optik gözlük takmayı bir zorunluluktan çıkarıp, keyfe dönüştüren bu eşsiz tasarımı çok sevecek, sürekli olarak kullanmak isteyeceksiniz. Şık bir duruşu vardır ve hafif bir modeldir. Her yere rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Gözünüzde yok gibi hissedersiniz. Üstün kalitedeki materyallerden üretildiği için seneler boyunca kullanabileceğiniz seçeneklerdendir.

 

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır.Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.