Header Görsel Alanı
favoriler
0
Armani Exchange 4081S 80786R 54 24 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 4081S 80786R 54 24
Armani Exchange
Stokta Yok
1155 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Armani Exchange 4081S 80786R 54 24 Kadın Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü seçimi yapmak kadınları en çok zorlayan konulardan biri olmuştur. Her bir detayı incelemek, kombinlere uygun bir ürün bulmak gerekir. Fakat bazı markaların güneş gözlükleri için bu durum geçerli değildir; onu gördüğünüz an beğenir ve satın almak istersiniz. Tarzı ile sizi heyecanlandırır. Evet, Armani Exchange’in kadın güneş gözlüğü modelinden bahsediyoruz.

 

Eski ve Yeni Tarz Birleşti: Armani Exchange 4081S 80786R 54 24 Kadın Güneş Gözlüğü

Armani Exchange 4081S 80786R 54 24 kadın güneş gözlüğü modeli, kemik ve kahverengi çerçevesi ile dikkat çeker. Cam türü standarttır ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Bu cam, aynı zamanda UV-400 koruması da içerir. Bu da ürünün, güneşten gelen zararlı ışınları filtreleyebildiği anlamına gelmektedir.

 

48mm cam yüksekliğine sahip olan bu ürün, 21mm burun genişliği ile sunulur. 145 mm sap uzunluğu vardır. Yeşil ve geometrik cam ile üretilmiştir. 54mm ekartmanı vardır. 24 ay garanti ile sunulur. Orijinal bir üründür ve tarafınıza özenle paketlenerek, kutusu ile gönderilir. İkonik bir tarz oluşturmak ve çevrenize de tarzınızla ilham kaynağı olmak istiyorsanız kesinlikle bu gözlüğü denemelisiniz. Yeşil lensleri, kahverengi çerçevesi ve siyah saplarının yarattığı marjinal duruşu ile akıllardan asla silinmeyen bu güneş gözlüğü, kadınların vazgeçilmezi haline gelmiştir. Dayanıklı malzemelerle üretildiği için, senelerce kullanılan ürünlerden olmuştur.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.