Header Görsel Alanı
favoriler
0
Rachel 14LR325 C3 54 19 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 14LR325 C3 54 19
Rachel
Stokta Yok
735.85 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Rachel 14LR325 C3 54 19 Kadın Güneş Gözlüğü

Modanın en çok satış yapan markalarından olan Rachel, yeni nesil güneş gözlükleriyle de herkesi memnun etmeyi başarıyor. Firmanın erkek kategorisinde yer alan ürünleri, herkes tarafından beğenilirken kadın güneş gözlüğü koleksiyonu da milyonlarca satış rakamına ulaştı. Firmanın en önemli avantajları arasında kaliteli malzemeler kullanması ve herkese hitap eden tasarım çizgileri kullanması yer alıyor. Bu noktada tüm avantajların bir araya geldiği ürün olarak Rachel 14LR325 C3 54 19 kadın güneş gözlüğü gösteriliyor.

 

Retro Sadeliğinin En Şık Hali Rachel 14LR325 C3 54 19 Kadın Güneş Gözlüğü

Son zamanlarda sade ve eski tarz güneş gözlükleri popüler olduğundan Rachel 14LR325 modeli de adeta rekor kırıyor. Milyonlarca kişinin kullandığı modelde kaliteli bir malzeme yapısıyla birlikte uzun süreli kullanım avantajı da sağlanıyor. Modeldeki yeni nesil UV-400 filtre sistemi de gözlerinizi güneş ışının zararlı etkilerinden koruyor ve göz yorgunluğunuzu en aza indiriyor. Modelde yer alan, mavi renkte degrade camlar ve retro hava veren leopar desenli çerçeve yapısı, gold sap deseni ile bir uyum oluşturuyor. Her tarza uygun bir ürün şıklığını da veriyor. Sap bölümünde kullanılan şeritli yapı da modelin her ortama uygun olabilmesini sağlıyor.

Gözlüğün ölçüleri ise şu şekilde tercih edilmiştir: ürünün çerçeve boyutunun tam 142mm olduğu, köprü kısmının 19mm olduğu ve ekartman oranının ise 54mm olduğu görülüyor.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.