Header Görsel Alanı
favoriler
0
Vogue 5435 SI W4411 55 17 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 5435 SI W4411 55 17
Vogue
Stokta Yok
819 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Vogue 5435 SI W4411 55 17 Kadın Güneş Gözlüğü

Uygun fiyatlara, can alıcı tasarımlara, gelişmiş niteliklere ve zamansız tarzlara hitap eden Vogue, yaptığı çalışmalarla modanın kalbine dokunmayı başarıyor. Güneş gözlüğü kategorisini geniş bir yelpazede ele alan bu marka, hemen her stile uygun parçalar barındırıyor.

Güneşin istenmeyen ışınlarından kurtulmanın kuşkusuz en iyi yolu mükemmel filtrelere sahip bir güneş gözlüğü kullanmaktan geçiyor. Ultraviyole ışınları adeta eleyerek süzebilen Vogue’un en tutulan modellerinden Vogue 5435 SI W4411 55 17 kadın güneş gözlüğü, yaz ayları için beklentileri büyük oranda karşılayarak stil üzerinde de olumlu etkiler bırakıyor.

 

Tasarım Harikası Çerçevesiyle Vogue 5435 SI W4411 55 17 Kadın Güneş Gözlüğü

UV400 teknolojisinin yer aldığı gözlüklerden olan bu güneş gözlüğü modelinde, füme degrade camlara yer verilmiş. Altın saplarla ve siyah büyük çerçeve ile ışıl ışıl parlayan gözlükte, Cat Eye tasarımı kullanılmış. Daha çekici ve albenisi yüksek olan bu model, kulak arkasına denk gelen plastik kısım ile yaz aylarında rahatsızlık vermeden, uzun saatler boyunca kullanılabilmeyi amaçlıyor. Modelin ekartman numarası 55mm, burun köprüsü genişliği ise 17mm’dir.

Ürünlerinde kaliteden asla ödün vermeyen Vogue tasarım harikası olan bu modeliyle de fazlasıyla ilgi çekti. Ürünün standart boyutları seçim yapmayı kolaylaştırırken, her yüz tipine hitap edebilecek şekilde dizayn edilmiş. Kalitenin, asaletin ve kadınsılığın en uç noktalarda görülebildiği Vogue gözlük, tam da yaz ayları için değişik, bir o kadar da çekici bir model arayışında olanlara göre.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.