Header Görsel Alanı
favoriler
0
Rayban 8056 15988 51 22 Kadın Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : 8056 15988 51 22
RayBan
Stokta Yok
2000 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Rayban 8056 15988 51 22 Kadın Güneş Gözlüğü

Yüzünüze tam uyan, sizi her zamankinden çok daha havalı gösteren bir güneş gözlüğü bulmak daima hayalinizdir. Fakat bu hayalin gerçek olmasını sağlayan bir marka var; RayBan! Siz de RayBan koleksiyonları arasından seçtiğimiz bu muhteşem parçayı incelemeli, acilen gözlüklerinizin arasına dahil etmelisiniz.

 

Herkesin En Büyük Favorisi: Rayban 8056 15988 51 22 Kadın Güneş Gözlüğü

Rayban 8056 15988 51 22 kadın güneş gözlüğü modelinin üst kısmı, düz bir formdadır. Fakat alt kısma doğru oval bir biçim alır. İnce sapları vardır, ağırlıklı olarak siyah renkte bir gözlük modelidir. Mavi lenslere sahip olan modelin çerçevesi, yarım ve siyah renktedir. Damla formundaki mavi lenslere, siyah bir yarım çerçeve ve metal saplar eşlik eder. 140 mm sap uzunluğu ve genel genişlik ölçüsüdür.

 

24 ay Türkiye distribütörü garantisi ile sunulan bu gözlük modelinin camları, organiktir ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Orijinal RayBan ürünüdür ve kutulu biçimde tarafınıza gönderilir. İster online şekilde ister Gözhan Optik mağazasını ziyaret ederek satın alabilirsiniz. Özellikle yuvarlak yüz tiplerine çok yakışan bir modeldir. Zor seçim yapan bir kullanıcıysanız bile bu gözlüğü ilk görüşte beğenip benimseyeceğinizden kesinlikle eminiz. RayBan markasının senelere yayılan tecrübesi ve sunduğu güveni bu üründe rahatlıkla görebilirsiniz. Senelerce eskimeyen, kusursuz bir kadın güneş gözlüğü modeli arıyor ancak asla bulamıyorsanız müjdemizi verelim: Bahsi geçen gözlük modelinde aradığınız her şeyi bulacaksınız. Konfor, işlevsellik ve kalite… Her bir unsur da RayBan’ın bu gözlük modelinde toplanmış gibi görünüyor.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.