Header Görsel Alanı
favoriler
0
VYCOZ TEON BLK 53 19 145 Unisex Optik Gözlük
Stok Kodu : TEON BLK 53 19 145
VYCOZ
Stokta Yok
0 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 40mm 53mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 19mm
  Genişlik

VYCOZ TEON BLK 53 19 145 Unisex Optik Gözlük

Yenilikçi tasarımlara ev sahipliği yapmayı benimsemiş Vycoz, VYCOZ TEON BLK 53 19 145 unisex optik gözlük ile isteğini yerine getirmeyi başarmış. Satışı yapılan Avrupa ülkelerinde, taşıdığı nitelikleri sayesinde oldukça tutulan markanın bu gözlüğü de fazlasıyla sevilmiş durumda.

Gözün arka kısmında yer alan maküla noktasına ciddi zararlar veren UVA ışınlarına karşı büyük bir tedbir gösteren bu optik gözlük, göz sağlığını olumlu etkiliyor. Optik gözlük kullanımı, göz içine fayda sağlamakla kalmayıp, göz çevresini de olası durumlara karşı koruyor. Sağlık, görünüm, uyum üçlüsünü her daim hesaplayan Vycoz, gözlük severlerin gözdelerinden biri haline geliyor.

 

Eşsiz Detaylarıyla VYCOZ TEON BLK 53 19 145 Unisex Optik Gözlük

Ultraviyole ışınların etkisini göz çevresinde minimize eden Vycoz gözlük, ilginç tasarımıyla da merak uyandırıyor. Tasarımın genelinde yer verilen siyah renk ile uyum yakalanırken, çerçeve formuyla da fark ortaya konuyor. Markanın bu modelinin üst ve alt kısımları karemsi formdayken, kenar noktalarına daha yumuşak bir geçişle dokunuş yapılmıştır.

Gözlük ölçüleri 145mm genişliğinde belirlenmiş, aynı ölçü saplarda da yer bulmuştur. 40mm cam yüksekliğine sahip ürün 53mm’lik genişliğe sahip. Gözlük kullanıcılarının değişmeyen dertlerinden burun tahrişi, köprü kısmında bırakılan 19mm’lik genişlik ile ortadan kaldırılmış. Vycoz optik gözlüklerinin geneli çekiciliği, formu ve eşsiz detaylarıyla kullanıcılarının beğenisini kazanıyor.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.