Header Görsel Alanı
favoriler
0
Vycoz RUKA SIL-G 58 16 142 Erkek Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : RUKA SIL-G 58 16 142
VYCOZ
Stokta Yok
5670 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 142mm
  Sap uzunluğu
 • 44mm 58mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 16mm
  Genişlik

Vycoz RUKA SIL-G 58 16 142 Erkek Güneş Gözlüğü

Uzak Doğu’nun ileri teknolojilerinden yararlanan Vycoz, güneş gözlüklerine yeni bir soluk getirerek popülerliğini dünya çapında koruyor. Ultraviyole ışınların göze verdiği zararları minimize etmek ve daha zengin bir görünüm yaratmak için, çerçeve tasarımlarını, büyük formlarda kullanan bu marka amacına daimî ulaşıyor. Yaz giyimlerine uygun tonlarda üretilen gözlüklerinden sadece biri olan Vycoz RUKA SIL-G 58 16 142 erkek güneş gözlüğü, erkekler tarafından oldukça ilgi görüyor.

 

Geniş Kullanım İçin Vycoz RUKA SIL-G 58 16 142 Erkek Güneş Gözlüğü

Geniş çerçeveler erkekleri daha karizmatik göstermesinden kaynaklı özellikle kemikli yüz yapısına sahip olanlar için birebir denilebilir. Güney Kore’nin incilerinden Vycoz, ürettiği bu model ile tam da bu arayışta olanlar için üretilmiş bir yapıda. Gözlük çerçevelerinde baş gösteren grinin saplara doğru açılarak seyretmesi, ikonik tasarımın temelini oluşturuyor. Ne çok sert ne çok düz bir üretime sahip bu gözlük, yaz ayları için birebir.

44mm yükseklik, 58mm genişlik ile suratta olması gereken ifadeyi koruyor. Bununla beraber 145mm genişliğe ve 142mm sap uzunluğuna sahip olması nedeniyle hemen her surat için ideal bir gözlük seçeneği denebilir. Gözlük arası mesafesi 16mm olduğundan, buruna tam oturarak düşmeyi engellediği gibi Vycoz kalitesiyle tahrişi de önlüyor. Rengi, duruşu ve albenisi yüksek olan Vycoz güneş gözlüğü, yaz için joker bir parça arıyorsanız, sizin için biçilmiş kaftan diyebiliriz.