Header Görsel Alanı
favoriler
0
VYCOZ REON BLK 52 17 145 Unisex Optik Gözlük
Stok Kodu : REON BLK 52 17 145
VYCOZ
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 39mm 52mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 17mm
  Genişlik

VYCOZ REON BLK 52 17 145 Unisex Optik Gözlük

Kurucusu Jeong Byeong-Jae’nin uzun yıllar boyunca edindiği tecrübeler eşliğinde kurulan Vycoz’un en temel misyonu, işlevsellik. Bu marka ürettiği her üründe ürünün kullanışlılığına fazlasıyla önem veriyor. Kullanışsız ve rahatsız edici gözlüklerin memnuniyeti düşürdüğü herkesçe bilindiğinden marka müşterilerinin isteklerine fazlasıyla değer veriyor. VYCOZ REON BLK 52 17 145 unisex optik gözlük, minimalist detaylarıyla diğer optik gözlüklerden ayrışıyor. Optik gözlükler tüm gün göz sorunlarını çözmek üzere kullanıldığından, bu gibi farklı tasarımlar, müşterileri oldukça tatmin ediyor.

 

Minimalist Detaylarıyla VYCOZ REON BLK 52 17 145 Unisex Optik Gözlük

Materyal olarak paslanmaz çelikle beraber titanyum kullanılan bu ürün oldukça sağlam bir yapıda. Kullanıma başlandığı andan itibaren görülebileceği üzere fazlasıyla rahat ve konforlu. Ürünün inceltilmiş çerçeveleri ve vida kullanımının kaldırılması hafifleşmesinde büyük rol oynuyor. Gözde rahatsızlık hissi yaratmadan ve burun üzerinde kızarıklığa sebep olmadan kullanılabiliyor.

Sap genişliği 145 mm olarak yer verilen üründe normal genişlik de aynı ölçülerde karşımıza çıkıyor. Gözlük camı yüksekliği 39 mm olan gözlüğün genişliği ise 52 mm olarak gözlük üzerinde yer almış. İki gözlük camı arasında bulunan mesafe 17 mm olarak belirlenerek gayet ideal seçimlerle bulunulmuş. Gözlük üzerinde vida bulunmaması, o kısımlarda yenilikçi bir tasarıma gidilmesine olanak sunmuş. Markanın bu modeli, sunduğu tüm bu özellikleri ile satışının yapıldığı her ülkede, insanlar tarafından, sevilerek kullanılan parçalar arasında yer alıyor.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.