Header Görsel Alanı
favoriler
0
Vycoz FOMO BLK 58 14 142 Erkek Güneş Gözlüğü
Stok Kodu : FOMO BLK 58 14 142
VYCOZ
Stokta Yok
5670 TL
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 142mm
  Sap uzunluğu
 • 41mm 58mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 14mm
  Genişlik

Vycoz FOMO BLK 58 14 142 Erkek Güneş Gözlüğü

Karizmatik bir duruş, her erkeğin sevdiği ve izlenim bırakmak istediği bir konudur. Bu duruşun sağlanması, kıyafetlerle mümkün olabileceği gibi aksesuar çeşitliliğine gidilerek, daha hızlı bir şekilde elde edilebilir. Yaz aylarının en çok kullanılan yegâne ürünü, güneş gözlükleridir. Uzun yıllardır, sektör içinde hizmet veren Vycoz, güneş gözlüklerinde gittiği eşsiz tasarımlarla kullanıcıların dikkatini çekerek, ilgi görmeye devam etmektedir.

Vycoz FOMO BLK 58 14 142 erkek güneş gözlüğü, çerçevesinin farklı tasarımıyla birlikte tüm gözlükte uygulanan tek renk ile istenen etkiyi bırakarak erkek müşterilerin aradıklarını bulmalarında yardımcı olur.

 

Yüz Hatlarını Belirginleştiren Vycoz FOMO BLK 58 14 142 Erkek Güneş Gözlüğü

Titanyum ve paslanmaz çelik kullanımına yer verilen ürünün ana malzemeleri, bunlardan oluşuyor. Gözlüğün üst kısmında düz bir parça yer alırken alt kısımlarında gözlüğün asıl tasarımı oluşturan şekil yer alıyor. Gözlüğün camları füme degradedir. Çerçeve yapısı ise düzensiz kare biçimdedir. Oldukça farklı ve ilgi çekici olan bu model, yaz aylarında yapılan kombinleri bir üst seviyeye taşıyor.

Gözlük genişliği 145mm olarak belirlenmiş. Devamında 142mm sap uzunluğu yer alıyor. Gözlük camının yüksekliği 41mm olarak belirlenirken genişliği 58mm olarak yer almış durumda. Köprü kısmında 14mm’lik bir genişlik bulunan ürünün kullanım esnasında oldukça işlevsel olduğu biliniyor. Erkek kullanıcılar için tasarlanmış Vycoz, bu modeli itibariyle yüz hatlarını belirginleştirip daha karizmatik bir görünüm sağlarken aynı zamanda renk bütünlüğü ile de oldukça şık duruyor.