Header Görsel Alanı
favoriler
0
VYCOZ DR9408 BLK-GR 53 19 145 Unisex Optik Gözlüğü
Stok Kodu : DR9408 BLK-GR 53 19 145
VYCOZ
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 40mm 53mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 19mm
  Genişlik

VYCOZ DR9408 BLK-GR 53 19 145 Unisex Optik Gözlüğü

Tasarımlarında hafifliği baz alan Vycoz, ürettiği tüm gözlüklerle kullanıcılarını memnun ediyor. Uzun senelerdir sektör içine getirdiği yeniliklerle duyulan bu marka VYCOZ DR9408 BLK-GR 53 19 145 unisex optik gözlüğü ile de fazlasıyla sevildi. Gözlüğün sadeliği yansıtan tasarımı, günlük kullanım için optik gözlük tercih edenlerin beğenisini kazandı.

Unisex bir model olarak üretilen gözlük üzerinde detay çalışmalarına fazla girilmeden, sadelikten yana bir tasarıma yer verilmiş. Ürettiği diğer ürünlerde olduğu gibi, burada da hafif ve kullanışlı tasarımlar ortaya koyan Vycoz, beğenilen modellerin üretimine hız kesmeden devam ediyor.

 

Yenilikçi Yönleriyle VYCOZ DR9408 BLK-GR 53 19 145 Unisex Optik Gözlüğü

Vycoz, ürünlerinde kullandığı materyalleri çeşitli ülkelerin üretim tesislerinde ürettirip, daha sonra bir araya getiriyor. Özellikle paslanmaz çeliğe fazlasıyla yer veren bu marka, bu üründe de malzeme kalitesinin üzerinde fazlasıyla durmuş durumda.

Gözlük yukarısında daha düz bir tasarıma yer verilirken, aşağı doğru daha oval bir tasarımla birleştirilerek, çerçeveye sade bir görünüm kazandırılmış. Renk olarak yine uyumluluğun esas alındığı görülüyor. 145mm gözlük genişliği bulunurken, sap kısmında da aynı uzunlukta kullanılmış. Gözlük camı yüksekliği 40mm olarak belirlenirken, gözlük camının eni 53mm olarak belirlenerek, göz çevresinin korunması için gereken düzenleme yapılmış. Köprü uzunluğu için 19mm’lik bir genişlik bırakılarak, tahrişin önlenmesi amaçlanmış ve kullanıcılara rahat bir deneyim yaşatılmış. Göz kusurlarına karşı bariyer niteliğinde olan Vycoz gözlükleri, büyük beğeni toplayarak kullanılmaya devam ediyor.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.