Header Görsel Alanı
favoriler
0
VYCOZ DR9407 BLK 50 21 145 Unisex Optik Gözlük
Stok Kodu : DR9407 BLK 50 21 145
VYCOZ
Stokta Var
Optik ve lens ürünlerin internet ortamında satışı yasaktır.
Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.
 • 145mm
  Gözlük genişliği
 • 145mm
  Sap uzunluğu
 • 44mm 50mm
  Yükseklik / Genişlik
 • 21mm
  Genişlik

VYCOZ DR9407 BLK 50 21 145 Unisex Optik Gözlük

Gözlük markaları içerisinde en iyiyi hedefleyenlerden Vycoz, üretim yaptığı bu alanda oldukça değişik tasarımlara da imza atmış durumda. Ünlü Kore markası VYCOZ DR9407 BLK 50 21 145 unisex optik gözlük ile sunduğu detaylarıyla müşteri beklentilerini karşılar.

Optik gözlüklerin gün içerisinde her daim kullanılması gerektiğinden, bazıları için sıkıcı hale gelebilir. Tam da bu noktada devreye giren Vycoz, diğer optik gözlüklere nazaran, farklılık arayışına çözüm niteliğinde bu gözlüğü üretmiştir. Daha ilk bakışta göze çarpan nitelikleriyle ilgi çeken model, tasarımı dolayısıyla sade ama hoş durur.

 

Farklı Olmayı Sevenlere VYCOZ DR9407 BLK 50 21 145 Unisex Optik Gözlük

Vycoz markasının diğer ürünlerine kıyasla fark bakımından ön plana çıkan bu unisex gözlük kullanımda da konfor sağlıyor. Vycoz ürün çerçevelerinde çelik ve titanyuma yer verir. Klişeleşmiş tasarımlardan uzak duran marka kullanıcıların ilgisiyle günden güne büyümeye devam ediyor.

Markanın bu modeli hem kadın hem de erkek kesime hitap ediyor. İnceltilmiş ve farklılaşarak tasarımda yenilikçi bir etkiye gidilmiş bu ürün üst kısma bakıldığında kare, kenarlarda oval görünümü yansıtıyor. Gözlüğün 145mm genişlik ve sap uzunluğu bulunurken camları 44mm yükseklik ve 50mm genişlik ile bizleri karşılıyor. Köprü kısmı en net hissedilen noktalardan olduğundan, bu alan 21mm tercih edilerek, gözlüğün hafif bir formda rahatsız etmeden kalabilmesine olanak sağlanmıştır.

 

Ürünlerimiz Türkiye Distribütörü Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Tüm Ürünlerimiz Orijinaldır. Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı Uv-400 özelliğine sahiptir.

Satın alacağınız ürün kapalı kutuda sizlere teslim edilir.

Alacağınız ürün adınıza düzenlenmiş fatura ve garanti belgesi ile sizlere gönderilmektedir.

Aradığınız ürün sayfamızda yoksa bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz; çünkü listeleyemediğimiz ürünler stoklarımızda olabilir.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

 

İade ve Değişim Koşulları

İade edeceğiniz veya değişimini gerçekleştireceğiniz ürün ya da ürünlerinizin kullanılmamış olması; eksiksiz tüm fatura ve nüshaları ile birlikte ambalajlı zarar görmeyecek şekilde tarafımıza göndermelisiniz.